اتفاقی تلخ در مراسم تشییع پیکر همایون بهزادی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مراسم ترحیم همایون بهزادی پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس امروز در امجدیه و پس از آ« در بهشت زهرا انجام شد و سرطایی فوتبال ما در خاک آرمید.

امروز همه از سلفی گرفتن ها و رفتارهای نادرست مراسم امروز گفتند اما متوجه اتفاقی افتادیم و که فقط می توانیم روی آن اسم تکان دهنده را بگذاریم و دیگر هیچ. متاسفانه امروز در میان ازدحام جمعیت و در حالی که پسر همایون بهزادی در حال بدرقه پدرش به خانه ابدی بود و حال مناسبی نداشت فرد یا افرادی جیب او را خالی می کنند و پول نقد و کارت های بانکی اش را به سرقت بردند.

این اتفاق عجیب باعث شد پسر همایون خان به جای عزاداری و برگزار کردن مراسم به بانک برود و کارت های عابر بانک خود را بسوزاند. نمی شود درباره این اتفاق چیزی گفت. می شود کلمه ای برای آن فرد که در بدترین جای ممکن که همه به اعمال خودشان فکر می کنند یافت تا نثارش کرد. کسی که در آن محفل صاحب عزا را نشانه می رود و جیبش را خالی می کند.  فقط حیف...

کاپ

450

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار