استقبال تند خرم آبادی ها از فائزه +عکس

تعدادی از مردم شهر خرم آباد در اعتراض به ورود فائزه هاشمی در مقابل فرودگاه و سینمای این شهر تجمع کردند.

باشگاه خبر نگاران جوان : تعدادی از مردم شهر خرم آباد در اعتراض به ورود فائزه هاشمی در مقابل فرودگاه و سینمای این شهر تجمع کردند.

سرهنگ نجفی فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد گفت: به دلیل اعتراضات در حدود 200 نفر از مردم در خرم آباد، خانم فائزه هاشمی به محل مناسبی در شهر منتقل شده است.

شاین ذکر است این تجمع که ابتدا در مقابل فرودگاه بود بعد از لحظاتی به مقابل سینما ایران خرم آباد کشیده شد.

استقبال تند خرم آبادی ها از فائزه +عکس

استقبال تند خرم آبادی ها از فائزه +عکس

استقبال تند خرم آبادی ها از فائزه +عکس


خانم فائزه هاشمی برای حمایت یکی از کانداهای مورد نظر خود به خرم آباد سفر کرده است.استقبال تند خرم آبادی ها از فائزه +عکس

گفتنی است دو گروه طرفداران و مخالفان حضور فائزه هاشمی که تعدادشان به حدود یک هزار نفر در ساعات بعد می رسید در مقابل سینما ایران تجمع کرده اند که بعد از سخنرانی فائزه هاشمی درگیری بین طرفداران و مخالفان وی صورت گرفته که با دخالت پلیس به پایان رسیده است.استقبال تند خرم آبادی ها از فائزه +عکس
شایان ذکر است حضور یگان ویژه در روبروی سینما ایران خرم آباد و کوچه های اطراف نیز دیده شده است ،همچنین این تجمع به استانداری نیز کشیده شده و مردم مقابل درب استانداری نیز جمع شده اند .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار