بررسی مباحث بودجه ای وزرات دفاع و نیروهای مسلح/ توضیحات دهقان درباره حقوق پرسنل و نیروهای مسلح

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، جلسه امروز (دوشنبه)5 بهمن کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد.

با توجه به ارائه لوایح برنامه 5 ساله ششم توسعه و بودجه سال 95 از طرف رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی بلافاصله تکثیر شد و به نمایندگان جهت مطالعه و بهره‌برداری واگذار شد که طبق سنوات گذشته از وزارتخانه دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مخصوصاً سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی دعوت به عمل آمد  تا گزارشی از بودجه سال 94 و عملکرد برنامه 5 ساله پنجم به اعضای کمیسیون ارائه نمایند.

 همچنین پیشنهادات و درخواست‌های کمبودی خودشان را درباره برنامه 5 ساله ششم و بودجه سال 95 ارایه بدهند که بعد از ارائه گزارش نمایندگان حاضر در جلسه امروز کمیسیون سوالات و ابهامات و پیشنهادات خودشان را طرح نمودند که بعد از پایان سوالات؛ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به تک تک موارد پاسخ دادند .

در این جلسه به خصوص درباره وضعیت حقوق پرسنل نیروهای مسلح که حتما باید در کمیسیون تلفیق رسیدگی و ان‌شالله تحت امر ستاد کل نیروهای مسلح توسط نمایندگان در کمیسیون تلفیق برنامه 5 ساله ششم و بودجه سال 95 پیگیری شود بحث شد و ان‌شالله به تصویب برسد تا به این ترتیب بتوان گوشه ای از مشکلات تقویت بنیه دفاعی و حقوق شاغلین و بازنشستگان با نمایندگان محترم دولت به تصویب برسد و همین طور در صحن به نتیجه نهایی برسد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/ZFC6ID

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار