راز زیبایی موهای ستاره‌های هالیوود از زبان آنها

حتما این سوال هم برای شما پیش آمده که برای داشتن موهایی سالم، هر چند وقت یک بار آنها را بشوییم؟ از آنجا که ستاره های هالیوود همیشه موهایی زیبا و سالم دارند، این بار به سراغ آنها رفته ایم تا راز زیبایی موهایشان را بدانیم.

راز زیبایی موهای ستاره های هالیوود چیست؟

1. کیم کارداشیان

«من تنها دو بار در هفته موهایم را می شویم تا مجبور نباشم آنها را خشک کنم. همچنین در خانه از ماسک های هیدراته مو نیز استفاده می کنم.»


2. جایمی کینگ

«من تقریبا برای موهایم هیچ کاری انجام نمی دهم، تنها آنها را یک بار در هفته می شویم.»


3. لرد

«من موهای خوبی دارم و دلیلش این است که آنها را هر دو هفته یک بار می شویم.»


4. سیارا

«هر چند وقت یک بار موهایم را می شویم؟ جواب دادن به این سوال کمی برایم سخت است زیرا اگر بخواهم حقیقت اش را بگویم، ممکن است وحشت کنید. در واقع من هر دو هفته یک بار موهایم را می شویم.»


5. جی جی حدید

«من از شستن هر روز موهایم اجتناب می کنم تا مجبور نباشم آنها را خشک کنم و به آنها آسیب برسانم.»


6. کیتی هلمز

«زمانی که کودک بودم، دوست داشتم سالی یک بار موهایم را بشویم، به همین دلیل از حمام رفتن متنفر بودم. اما حال که بزرگ تر شده ام، دوست دارم هر روز موهایم را بشویم.»
 

7. ادل

«من عادت دارم که موهایم را فقط با شامپو بشویم. شاید باور نکنید اما دیروز بعد از دو ماه به موهایم شامپو زدم.»


8. جنیفر آنیستون

«من از سن 20 سالگی به بعد معمولا از سرم مو استفاده می کنم و سعی می کنم موهایم را هر روز نشویم تا سالم تر بمانند.»


9. شیلین وودلی

«من از شامپو تنها یک بار در ماه استفاده می کنم و فکر می کنم که هر چه موهایم چرب تر باشند، بهتر است.»


10. آماندا سایفرد

«موهایتان را مدام نشویید. من موهایم را هر سه روز یک بار می شویم و از شامپوی خشک که به نظرم سالم تر است، استفاده می کنم.»


11. سیندی کرافورد

«من مثل قبل موهایم را نمی شویم. در حال حاضر هفته ای دو یا سه بار و برای این که در طول این روزها  خوش حالت بماند، شب ها یا در محل کارم، آنها را بالای سرم جمع می کنم.»


12. جسیکا سیپمسون

«به نظر من بهترین کاری که با موهایتان می توانید بکنید این است که آنها را هفته ای یک مرتبه بشویید. زیاد شستن موها، روغن طبیعی شان را از بین می برد.»


13. نیکول ریچی

«من هفته ای یک بار موهایم را می شویم. البته در موردم بد قضاوت نکنید. زیرا هر روز به حمام می روم اما از شامپو استفاده نمی کنم. روغن نارگیل نیز با موهایم سازگاری زیادی دارد. به نظرم هر چه کمتر به موهایتان رسیدگی کنید، بهتر است.»


14. پاریس هیلتون

«من هر روز از نرم کننده برای موهایم استفاده می کنم.»


15. میراندا کر

«من چون دوست دارم موهایم همیشه شاداب باشند، هر روز آنها را می شویم. هیچ چیز برای من لذت بخش تر از این نیست که پس از یک روز سخت کاری، به حمام بروم و موهایم را خیس کنم و بگذارم که به حالت طبیعی خود خشک شوند. اگر موهای من تمییز نباشند، حس خوبی ندارم.»

برترینها

اخبار مرتبط:

14 راز سـلامـت مـو

سلامت مو بارعایت نکات مهم !!

میوه هایی مفید برای سلامت مو

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار