اقدام بی‌شرمانه مرد جوان پس از طلاق

ساعت 24- مردی جوان که با انتشار تصاویر خصوصی همسر سابقش در اینستاگرام در صدد انتقام جویی از وی بود توسط پلیس فتا خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ رضا قدمگاهی فرمانده انتظامی شهرستان قوچان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر هتک حیثیت در فضای مجازی توسط فرد ناشناسی از طریق ارسال تصاویر خصوصی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.  

 
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبری هویت عامل انتشار تصاویر شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی او را دستگیر کردند. 

متهم 30 ساله که همسر سابق شاکی است در بازجویی به عمل آمده  اظهار داشت: پس از جدایی از همسرم با ایجاد صفحه ای در اینستاگرام با نام وی با انتشار عكس های خصوصی و معرفی وی به عنوان فردی بی بند و بار قصد انتقام داشتم که شناسایی و دستگیر شدم.  
 
سرهنگ قدمگاهی با اشاره به معرفی به مقام قضایی تصریح کرد: انتشار عكس و فیلم به منظور هتك حرمت افراد علاوه بر جریمه نقدی مجازات حبس در بر خواهد داشت.
 

باشگاه خبرنگاران

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار