زندگی خصوصی گلاره عباسی | از ازدواج تا درآمد همسرش! -آکا

آکاایران: گلاره عباسی بازیگر سینماو تلویزیون که این روزها حسابی خبر ساز شده معتقد است علیرغم این که تعداد کارهای اودر سینما و تلویزیون کمتر شده اما چون کارهای قویتری را انتخاب کرده ، باعث شده که بیشتر به چشم بیاید.

 

به گزارش آکاایران: موققیت های او از فیلم شیار 143 بیشتر شد و مورد توجه کارگردانان قرار گرفت. او که سابقه  بازی نقش های منفی در سریال هایی همچون مدینه  و شهرزاد را در کارنامه دارد در فیلم شیدایی با نقش لیلا نقش مثبت را نیز تجربه کرد.گلاره عباسی با فیلم اشیا از آنچه در آیینه میبینید به شما نردیکترند، راه خود را به جشنواره های بین المللی باز کرد.


خبر داغ این روزهای او ازدواجش با شخصیتی غیر سینمایی است.  گلاره عباسی چند روزی است که عقد کرده و حلقه ازدواج به دست کرده است و بزودی در شهریور ماه به خانه بخت خواهد رفت.


گلاره افزود مراسم خود را به دور از تجمل برگزار میکنم چرا که بر این باورم هر چیزی که باعث شود ازدواج به تاخیر بیفتد، نادرست است. او همچنین گفت: خواستگاری بسیار پر استرس بود و مراسم عقد این استرس را نداشت. 

 

او در پاسخ به این سوال که چرا با فردی غیر سینمایی ازدواج کردید گفت: ازدواج قسمت است .من و همسرم به هم معرفی شدیم و خانواده ها نصمیم گرفتند.


گلاره عباسی اعلام کرد با وجودی که پول در زندگی کاری وحرفه ای برایم مهم است اما برای ازدواج پول را معیار قرار ندادم.طوری که تا امروزحتی ازدرامد همسرم سوال نیز نکردم.معیار من برای ازدواج شریف بودن فرد، قانونمندی، ادب وهمچنین  اهمیت دادن به انسانها است.

 

او از اینکه خانواده جدیدی پیدا کرده ابراز خشنودی کرد و امیدوار است که در کنار همسر روز به روزجوانتر و عمیق تر شوند.آکا ایران نیز آرزوی خوشبختی برای این زوج جوان دارد.

 

عکس های دیده نشده گلاره عباسی ,[categoriy]

زندگی خصوصی گلاره عباسی | از ازدواج تا درآمد همسرش! -آکازندگی خصوصی گلاره عباسی | از ازدواج تا درآمد همسرش! -آکا

آکاایران: زندگی خصوصی گلاره عباسی | از ازدواج تا درآمد همسرش!

گلاره عباسی در فیلم شیار 143

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

گلاره عباسی واحسان کرمی در برج میلاد

 

,[categoriy]

گلاره عباسی و شهلا ریاحی

 

,[categoriy]

 گلاره عباسی و منصور ضابطیان

 

,[categoriy]

گلاره عباسی ، پریناز ایزد یار و فریبا متخصص

 

,[categoriy]

 

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها -

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار