حکم ۴ متهم امنیتی ،احسان‌مازندرانی ،سامان‌صفرزایی ،آفرین‌چیت‌ساز و داود اسدی

در آخرین اخبار ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ 0 بازدید

ایمان میرزازاده وکیل صفرزایی گفت: بر اساس آنچه سخنگوی قوه‌قضائیه اعلام کرده بود امروز به دفتر شعبه دادگاه مراجعه کردم که اعلام کردند قاضی حکم را صادر کرده و برای تایپ ارسال شده است.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه دفتر دادگاه گفته فردا (سه‌شنبه) حکم ابلاغ می‌شود افزود: قرار است متهمان نیز از زندان به دادگاه بیایند تا حکم به آنها نیز ابلاغ شوند.

سوابق ایمان میرزازاده بیوگرافی عیسی سحرخیز بیوگرافی سامان صفرزایی بیوگرافی داود اسدی بیوگرافی احسان مازندرانی بیوگرافی آفرین چیت ساز

به گفته میرزازاده، احسان مازندرانی (مدیرمسئول روزنامه فرهیختگان)، سامان صفرزایی (نشریه اندیشه پویا) ، آفرین چیت ساز یادداشت نویس روزنامه ایران ، داود اسدی و عیسی سحرخیز از دستگیر شدگان آبان ۹۴ به شمار می‌روند که به جز سحرخیز، برای چهار نفر دیگر حکم صادر شده است.

بر اساس آنچه پیشتر علیزاده طباطبایی وکیل مدافع احسان مازندرانی، داود اسدی و عیسی سحرخیز گفته بود، فعالیت تبلیغی علیه نظام، اقدام علیه امنیت ملی از طریق اجتماع و تبانی و توهین به مقامات از اتهامات مشترک این افراد است و برخی نیز علاوه بر اتهامات یاد شده به نشراکاذیب هم متهم شده‌اند.

منبع: تسنیم

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار