یک آقازاده سینمایی دیگر هم کارگردان شد

به گزارش پارس نیوز،

کاوه صباغ زاده با دریافت پروانه ساخت، پیش تولید اولین فیلم سینمایی اش را آغاز کرده است.کاوه صباغ زاده برای فیلم سینمایی « ایتالیا ایتالیا » از اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد پروانه ساخت گرفت. به گزارش « سینما » پیش تولید این فیلم چند هفته ای است که شروع شده و مهدی صباغ زاده تهیه کننده « ایتالیا ایتالیا » به همراه پسرش مشغول انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین هستند. فیلمی که قرار است طبق برنامه ریزی انجام شده تا یک ماده دیگر کلید بخورد.
 

یک آقازاده سینمایی دیگر هم کارگردان شد
 

کوهیار کلاری پشت دوربین 

تا کنون حضور کوهیار کلاری در مقام مدیر فیلمبرداری در این فیلم قطعی شده است. فیلمبردار جوانی که پیش از این فیلم هایی چون « کارگران مشغول کارند »، «‌قصه ها »، « 360 درجه» و « پرسه در شهر لاجوردی » را فیلمبرداری کرده، قرار است پشت دوربین « ایتالیا ایتالیا » قرار بگیرد. از دیگر عوامل قطعی این فیلم می توان به جهانگیر میرشکاری به عنوان صدابردار و ناصر مقدس به عنوان مدیر تولید اشاره کرد.

تشابه اسمی با یک سریال قدیمی 

فیلم نامه « ایتالیا ایتالیا‌ » را کاوه صباغ زاده خود به نگارش در آورده که یک فیلم اجتماعی طنز است. فیلمی پر بازیگر که هنوز بازیگران آن انتخاب نشده اند. نکته جالب، تشابه اسمی این فیلم با سریال مشهوری به همین نام است که نوروز 57 تلویزیون ملی ایران پخش شد. البته قصه فیلم کاوه صباغ زده هیچ ارتباطی به این سریال ندارد و داستانی مستقل را روایت می کند.

طلسم شکنی

کاوه صباغ زاده سال ها سابقه دستیاری و ساخت چندین فیلم کوتاه را در کارنامه اش دارد. او چند سالی می شود که درصدد ساخت اولین فیلم بلند سینمایی اش است. صباغ زاده دو سال قبل تا پای کلید خوردن فیلمی با عنوان « دیو باید بمیرد » نیز پیش رفت. آن هم در حالی که فریبرز عرب نیا و هنگامه قاضیانی را برای نقش های اصلی فیلمش انتخاب کرده بود اما در نهایت با تغییر و تحولاتی که در مرکز گسترش و بنیاد سینمایی فارابی پیش آمد و ماه ها رفت و آمد او به فارابی، ‌این پروژه به سرانجام نرسید و تولیدش متوقف شد. حالا قرار است امسال با «ایتالیا ایتالیا » طلسم فیلم نساختن کاوه بشکند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار