X بستن تبلیغات
5. Fixed

کشته شدن پایان تلخی برای جویندگان گنج

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از ایران، این جست‌وجوگران اشیای زیرخاکی از داخل خانه‌ای در برابر تپه باستانی قصد داشتند به ثروت بادآورده‌ای برسند.
سرهنگ علیرضا مرزبانی، جانشین رئیس پلیس استان کرمانشاه گفت: در پی اطلاع شهروندان مبنی بر وقوع سه خفگی ناشی از حفاری غیرمجاز در خیابان احمد ابن اسحاق‌، بررسی موضوع در دستور کار ویژه کارکنان پلیس آگاهی و اطلاعات و کلانتری مرکز سرپل ذهاب قرار گرفت.


وی تصریح کرد: یک گروه پنج نفره قصد داشتند با حفاری غیرمجاز در این خیابان واقع در مقابل تپه باستانی قلعه گبری اشیای عتیقه و آثار باستانی را تصاحب کنند.
سرهنگ مرزبانی ادامه داد: این گروه، حفاری را به صورت مخفیانه از داخل خانه یکی از افراد که رو به روی تپه باستانی بود آغاز کردند که پس از حفر تونل‌های زیرزمینی به طول 50 متر و در عمق تقریبی 30 متری زمین به علت بالا آمدن آب و ریزش خاک در زیرزمین و نیز استفاده از پمپ آب بنزینی جهت تخلیه آب چاه که خود دی‌اکسیدکربن تولید می‌کند دچار گازگرفتگی و خفگی می‌شوند.


وی عنوان کرد: با تلاش 10 ساعته پلیس و گروه‌های امدادی جسد این 3 مرد از داخل تونل‌ها بیرون کشیده  شد و به پزشکی قانونی انتقال یافت.

2022

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار