آخرین تصمیمات برای اکران سینماها

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: فیلم‌هایی که ماه رمضان اکران شوند از امتیازات ویژه‌ای برخوردار خواهند شد.

غلامرضا فرجی در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی ایسنا درباره تازه‌ترین مصوبات شورای صنفی نمایش در جلسه مورخ ششم اردیبهشت‌ماه توضیح داد: در این جلسه قرارداد فیلم «دلبری» ثبت شد و قرار است این فیلم بعد از «ابد و یک روز» در گروه آزادی اکران شود.

به گفته او؛ در این جلسه قرارداد فیلم «یک دزدی عاشقانه» نیز به ثبت رسید که براساس آن؛ این فیلم بعد از فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» به سرگروهی سینما کوروش به نمایش درخواهد آمد.

فرجی اضافه کرد: از روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه فیلم «اژدها وارد می‌شود» به جای فیلم «کفش‌هایم کو» در گروه زندگی اکران می‌شود و «خنده‌های آتوسا» جایگزین فیلم «خشم و هیاهو» خواهد شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش اضافه کرد: سه فیلم «بادیگارد»، «پنجاه کیلو آلبالو» و «ابد و یک روز» از تاریخ 15 اردیبهشت‌ماه دیگر در سرگروه خود اکران نخواهند شد اما نمایش آن‌ها در سالن‌های دیگر ادامه دارد.

وی اضافه کرد: علاوه بر این فیلم «من سالوادور نیستم» از تاریخ 15 اردیبهشت و «کوچه بی‌نام» از تاریخ هشتم اردیبهشت به طور کامل عوض خواهند شد.

به گفته وی؛ جلسات شورای صنفی نمایش از هفته آینده طبق روال سال‌های قبل در خانه سینما تشکیل می‌شود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار