‫پایان رالی وحشت خیابانی با مرگ فلافل فروش / این حادثه در بلوار پرستار زاهدان رخ داد + فیلم و عکس

رکنا: راننده ای که در پیست غیرقانونی ، حرکات نمایشی تصادفی مرگبار داشته است از صحنه گریخت.

این فراری  که با کوبیدن به یک گاری دو مرد را کشته است پلاک های خودرویش را کند تا ردیابی نشود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سیستان و بلوچستان  گفت: روز یکشنبه راننده یک پژو 405 با  انجام حرکت های نمایشی که در آن به همراه تیم های رقیب و در برابر تماشاچیان  به  ویراژ و حرکت مارپیچ در بولوار پرستار زاهدان تعادل خود را از دست داد و با گاری فلافل فروشی برخورد کرد.

سرهنگ ابوالحسن ملکی افزود: در اثر این برخورد، گاری فلافل فروشی 50 متر به سمت جلو پرتاب  شد و بر اثر تصادف دو مرد  نیز در دم جان باختند. وی اضافه کرد: راننده پژو پس از این تصادف به دلیل اینکه خودرو قابلیت حرکت نداشت پلاک های جلو و عقب را جدا و فرار کرد تا بدین صورت مشخصات خود و خودرویش شناسایی نشود که پیگیری ها برای ردیابی مشخصات راننده فراری در حال انجام است و این خودرو در توقیف پلیس است.

وی بیان کرد: محدوده تصادف  همواره محل حرکات نمایشی و مخاطره آمیز خودروهای مختلف است که برای کاهش این حرکات و جلوگیری از بروز حادثه، نامه نگاری های زیادی با نهاد های مربوطه انجام دادیم اما سرانجامی نداشته است.

تصاویر مربوط به پایان رالی وحشت خیابانی با مرگ فلافل فروش / این حادثه در بلوار پرستار زاهدان رخ داد + فیلم و عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار