‫دعوت از مدیر مدرسه قاتل «ستایش» برای تکمیل پرونده شخصیت

رکنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین اعلام کرد: نظریه پزشکی قانونی درباره سلامت روانی قاتل «ستایش» هنوز تکمیل نشده است.

ابوالقاسم مرادطلب، با بیان این مطلب گفت: روز گذشته برای دومین بار کمیسیون پزشکی درباره موضوع‌های آزار و اذیت دختربچه 6 ساله افغان و سلامت روانی قاتل تشکیل شد و تا فردا یا پس‌فردا نتیجه آن اعلام خواهد شد.

وی یادآور شد: برای تکمیل پرونده شخصیت قاتل از مدیر مدرسه وی خواسته شده تا در کمیسیون پزشکی حاضر شود. روز گذشته دادستان ورامین به ایسنا گفته بود که کمیسیون پزشکی قبلا در رابطه با این پرونده تشکیل شده بود ولی در زمینه سلامت روانی و شخصیتی قاتل به جمع بندی نرسیده بود و در سایر جنبه‌ها به جمع‌بندی رسیدند.

وی همچنین پیش از این گفته بود که متهم پرونده قتل دختر 6 ساله افغان در کانون اصلاح و تربیت است و پس از اعلام نظر پزشکی قانونی، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می‌شود. 21 فروردین ماه پسری ۱۷ ساله در ورامین، دختر شش ساله افغانی را به قتل رساند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار