مرگ اسرار آمیز زن جوان

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، این زن در حالی که بر اثر اصابت جسم سخت به سرش دچار مشکلاتی شده بود با انتقال به بیمارستان به کما رفت. در حالی که تیم پزشکی بیمارستان تلاش‌های زیادی را برای بازگرداندن او به زندگی انجام داده بودند اما او پیش از آنکه به هوش بیاید، تسلیم مرگ شد.


با توجه به این حادثه و اعلام شکایتی که از سوی خانواده صفیه صورت گرفته بود به دستور بازپرس ویژه قتل، شوهر وی به همراه یکی از دوستانش بازداشت شد.
در حالی که پزشکان قانونی علت مرگ قربانی حادثه را خونریزی مغزی و عوارض ناشی از آن دراثر اصابت جسم سخت اعلام کرده بودند مجرمان پرونده با وجود انکار هرگونه دخالتی در ماجرای مرگ این زن با صدور قرار بازداشت موقت تا انجام تحقیقات تکمیلی بازداشت شدند.

شوهر این زن در جریان مرحله نخست بازجویی‌های پلیسی ادعا کرده بود همسرش بعد از انتقال به بیمارستان از روی تخت به زمین سقوط کرده و دچار حادثه شده است اما با احضار پرستاران بیمارستان و بازجویی‌های انجام گرفته از آنها دروغ بودن این ادعاها مشخص شد.


در حالی که دو مظنون پرونده بارها بازجویی شدند پس از پایان تحقیقات خواستار لغو بازداشت موقت شدند که بازپرس شعبه 5 دادسرای بابل با صدور قرار قانونی اعلام کرد: با توجه به شکایت و اصرارهای خانواده قربانی، اظهارات مطلع و گواهی پزشکی قانونی و تحقیقات به‌عمل آمده و عدم اقناع وجدان قضایی از اظهارات شاهدان متهمان و سایر قرائن و امارات موجود در پرونده بزه انتسابی محرز و مسلم تشخیص داده و قرار مجرمیت صادر می‌شود.


با توجه به همه این اتفاقات در حالی که مدت طولانی از بازداشت شوهر صفیه  می‌گذشت سرانجام او به دلیل بیماری داخلی و آسیب، درخواست بستری در بیمارستان را داده و با موافقت بازپرس، متهم به بیمارستان منتقل شد تا اینکه با سپردن وثیقه قانونی تا انجام تحقیقات تکمیلی آزاد شد و این درحالی بود که دوست این مرد نیز آزاد شده است. اکنون با درخواست خانواده قربانی حادثه، تحقیقات جدیدی درباره این ماجرا از سوی قاضی و پلیس آگاهی در حال انجام است.

رکنا/ 2022

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار