قسمت 26 سریال شهرزاد | عشقی برای 3 نفر -آکا

آکاایران: آنچه گذشت: در قسمت 25 سریال شهرزاد دیدید قباد صراحتا به بزرگ آقا گفت که شیرین مشکل عقلی دارد و هرچه زودتر باید درمان شود. ولی بزرگ آقا بیش از قبل عصبانی شد و طی قراری که با وکیلش گذاشت قرار شد وصیت نامه ی قبلی خود را باطل کند و با تنظیم وصیت نامه ای جدید، تمام اموال خود را به نام شیرین کند تا در آینده چیزی نصیب قباد نشود. زن قاتلی که در بیمارستان نزدیک بود جان بزرگ آقا را بگیرد، باز شبانه نزد او آمد. ولی این بار در جناح بزرگ آقا قرار گرفت و قرار شد اسرار دشمنان را نزد او فاش کند. جمشید هاشم پور که نقش سرگرد شهربانی را در سریال شهرزاد برعهده دارد، برای افشای حقیقت و فساد در جامعه با فرهاد دماوندی قرار کذاشت که از قلم او در ادامه ی این راه کمک بگیرد و تمام مدارک سری را به او تقدیم کرد. ولی متاسفانه با نقشه قبلی سرگرد به قتل میرسد و مدارک از دست فرهاد دزدیده می شوند. سکانس طلایی این قسمت، صحنه ی دیدار دو نفره شهرزاد و بزرگ آقاست... بزرگ آقا حرف دلش را می زند و از عشقی می گوید که بعد از مرگ همسرش با دیدن شهرزاد دوباره در قلبش ریشه زد. ولی شهرزاد همچنان او را پس می زند و بیش از قبل بی پروا به نظر می رسد. ولی بزرگ آقا از اینکه دیگر در دلش حرفی نگفته ندارد، سبک بال از خانه شهرزاد خارج می شود.

 

به گزارش آکاایران: هفته ی آینده در قسمت 26 سریال شهرزاد خواهیم دید:

 

,[categoriy]

قسمت 26 سریال شهرزاد | عشقی برای 3 نفر -آکاقسمت 26 سریال شهرزاد | عشقی برای 3 نفر -آکا

آکاایران: قسمت 26 سریال شهرزاد | عشقی برای 3 نفر

سرهنگ تیموری از نامزد بابک خواستگاری میکند ولی بابک مچ آنان را می گیرد

 

 

,[categoriy]

بابک به انتقام فکر میکند اما با طعنه رو به مریم میگوید: چرا تردید می کنی؟! بگیر دستت کن

 

 

 

,[categoriy]

شهرزاد زیر باران بی پناه مانده است که فرهاد با چتر رو به رویش قرار می گیرد و می گوید: همیشه اونطوری نمیشه که ما فکرشو میکنیم.
 

 

 

,[categoriy]

قباد از دیدار فرهاد و شهرزاد خبردار می شود و مست و عصبانی دیروقت به سراغ او می آید و میگوید: زیر سرت بلند شده شهرزاد؟
و شهرزاد بی اعتنا پاسخ می دهد: زندگی من به تو دیگه ربطی نداره

 

 

,[categoriy]

قباد رو به شهرزاد، فرهاد را تهدید میکند و میگوید: پاشو بخواد تو کفش من کنه یه بلایی سرش میارم ناپیدا

 

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها -

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار