استقبال چشمگیر مردم از محصول جدید ایران خودرو

پیش فروش خودروی جدید اچ سی کراس از روز یکشنبه 5 اردیبشت ماه در نمایندگی های ایران خودرو آغاز شد.

استقبال چشمگیر مردم از محصول جدید ایران خودرو

 این خودرو ارزان ترین و مناسب ترین محصول اتوماتیک در محدوده قیمتی کم تر از 50 میلیون در بازار بوده و به گفته مسولان فروش ایران خودرو عرضه آن محدود است.

مبلغ پیش پرداخت  20 و 23 میلیون تومان از سوی شرکت منظور شده تا مشتریان با سطح درآمدی مختلف، توان ثبت نام را داشته باشند. سود مشارکت طرح 21 درصد و موعد تحویل خودروها نیز مرداد تا آبان ماه اعلام شده است. این خودرو بر مبنای پلتفرم پژو 306 ساخته شده است و از موتور شناخته شده TU5 بھره مند می باشد. درمدل H30 CROSS به خوبی می توان طرح زیبا و خصوصیات اسپرتی را مشاھده کرد و باید گفت سواری با H30 CROSS تقریباً حس رانندگی با یک خودروی اسپرت را به راننده منتقل میکند .

فضای مناسب داخل خودرو،سانروف برقی، کنسول میانی صندلی ھای جلو و... از دیگر ویژگی های این خودرو است. قیمت نهایی محصول کراس اوورH30 با قیمت اولیه در حدود 44 میلیون تومان عرضه خواهد شد.

این خودرو در 7 رنگ آبی رویال ، خاکستری ، سفید ، قرمز ، مشکی ، نارنجی و نقره ای قابل سفارش است .

طبق پیگیری خبرنگار ما از نمایندگی های سطح شهر تهران، در ساعت 9:30 صبح تقریبا نیمی از این نمایندگی ها ظرفیت فروششان تکمیل شده است . که به احتمال فراوان تا ظهر امروز تمامی ظرفیت های فروش تکمیل خواهد شد . 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار