دست دادن علیرضا جهانبخش با پیر زن چه دلیلی داشته است؟

در جریان این مسابقه یک اتفاق جالب رخ داد که بازتاب گسترده ای داشت. لحظه ای از بازی، جهانبخش که با سرعت زیادی برای جلوگیری از بیرون رفتن توپ در حرکت بود، به تابلوهای کناری برخورد کرد. پشت این تابلوهای تبلیغاتی یک بانوی مسن هلندی نشسته بود که جهانبخش با او نیز برخورد کوچکی داشت. پس از این برخورد این بانوی مسن دستش را به سوی جهانبخش برد و بازیکن ایرانی هم به ناچار با او دست داد که این مسأله بازتاب عجیبی در فضای مجازی داشت. جهانبخش روز گذشته درباره اتفاق مذکور این طور توضیح داد: «اجازه بدهید از اول توضیح بدهم. توپ با سرعت به سمتم آمد. من هم با سرعت زیاد دویدم که پیش از اوت شدن آن را کنترل کنم که نشد و توپ به سمت جایگاه ویژه معلولان رفت. آن پیرزن از دیدن من خیلی خوشحال شد و دستش را به سمتم دراز کرد. من هم خیلی غیرارادی با او دست دادم. اتفاقا هم تیمی ها و کادر فنی تیم خودمان هم حسابی از بابت این اتفاق با من شوخی می کنند و مورد توجه رسانه ها هم قرار گرفته است. »

علیرضا جهانبخش ، تیم علیرضا جهانبخش ، دست دادن علیرضا جهانبخش با پیرزن

دست دادن علیرضا جهانبخش با پیر زن چه دلیلی داشته است؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار