فیلم جدید داعش از عملیات انتحاری دلخراش/تصاویر(16+)

داعش به‌تازگی فیلمی را درخصوص مبارزه عناصر این گروه تروریستی در ایالت الخیر سوریه منتشر کرده است.

باشگاه خبرنگاران: داعش به‌تازگی فیلمی را درخصوص مراحل اجرای عملیات بوسیله نظامیان تیرانداز و عاملان انتحاری این گروه تروریستی در ایالت «الخیر» سوریه، منتشر کرده است. این ویدیو که قسمت سوم از فیلم‌های تبلیغاتی داعش است، چندین بخش دارد. بخش نخست دو عامل انتحاری را در حال وداع نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه اینترنتی هِوی،در سکانس بعدی، این دو تروریست سوار بر خودروهای بمب‌گذاری‌شده، برای اجرای عملیات انتحاری رهسپار می‌شوند. در صحنه دیگری نیز نظامیان تروریست در حال تیراندازی، منتظر رسیدن بقایای تکه‌تکه شده این دو عامل انتحاری هستند. صحنه پایانی فیلم نیز اجساد متلاشی‌شده، غرامت‌های بدست‌آمده و خنده‌های پیروزمندانه تروریست‌ها را نشان می‌دهد.  

ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار