پارک دلفين‌ها به اصفهان می‌آید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد در خصوص آخرین وضعیت حضور سرمایه‌گذاران در اصفهان و فعالیت‌های صورت گرفته در این راستا اظهار داشت: در حال حاضر ۲۶ مورد سرمایه‌گذاری در اصفهان و به ویژه در منطقه شرق صدور پروانه و وارد مراحل اجرایی شده است.

وی همچنین به بررسی ۴۰ مورد پیشنهاد جدید سرمایه‌گذاری در اصفهان اشاره كرد و گفت: سرمایه‌گذاری‌های انجام و پیشنهاد شده در اصفهان در حوزه گردشگری، حمل و نقل عمومی،‌ محیط زیست و ساخت و ساز اماكن مسكونی و تجاری بوده است.

شهردار اصفهان در ادامه با اشاره به اینكه اجرای برخی از پروژه‌های مشاركتی در شهر اصفهان همچون شهر رویاها و آكواریوم ناژوان سرانجام‌های خوبی داشته و سرمایه‌گذاران این طرح را به سرمایه‌گذاری مجدد در این شهر تشویق كرده است،‌ اضافه كرد: از این رو سرمایه‌گذاری تركیه‌ای كه آكواریوم را به بهره‌برداری رسانده آمادگی خود را برای سرمایه‌گذاری مجدد در اصفهان اعلام كرده است.

وی افزود: از این رو این سرمایه‌گذار راه‌اندازی پارك دلفین‌ها، فُك و پنگوئن را پیشنهاد داده كه با بررسی‌های صورت گرفته مورد تایید و زمین آن نیز جانمایی شده است.

جمالی‌‌نژاد محل بهره‌برداری از پارك دلفین‌ها، فُك و پنگوئن اصفهان را در منطقه شرق اصفهان اعلام كرد و گفت: باید توجه داشت كه منطقه ناژوان دیگر توانایی بارگذاری جدید را نداشته و ازاین رو شرق اصفهان برای این امر اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینكه بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته فاز اول پارك دلفین‌ها، فُك و پنگوئن اوایل سال آینده در اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد، بیان كرد: بهره‌برداری كامل از این مجموعه تا نیمه نخست سال ۹۶ اجرایی خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار