تصادف پژو با گاردریل در بزرگراه ستاری

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از وقوع تصادف یک دستگاه سواری پژوه ۴۰۵ با گاردیل در خیابان ستاری خبر داد وگفت: بر اثر این تصادف ۵ سرنشین خودرو سواری راهی بیمارستان شدند.

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از وقوع تصادف یک دستگاه سواری پژوه ۴۰۵ با گاردیل در خیابان ستاری خبر داد وگفت: بر اثر این تصادف ۵ سرنشین خودرو سواری راهی بیمارستان شدند.

سید جلال ملکی درباره جزییات این تصادف گفت: ساعت ۲۱:۱۴ شب گذشته حادثه تصادف در شمال به جنوب خیابان ستاری پایین‌تر از خیابان لاله به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو پژو  ۴۰۵ با ۵ نفر سرنشین به شدت با گاردریل‌های حاشیه بزرگراه برخورد و متوقف شده بود.

ملکی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد بخشی از گاردریل‌ها وارد خودرو شده و این ۵ نفر مصدوم شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: هر ۵ نفر از سرنشینان این خودرو که ۲۴ تا ۳۴ سال سن داشتند به مراکز درمانی منتقل شدند و خودرو پس از ایمن‌سازی‌های لازم به محل امنی منتقل شد. در ساعت ۲۱:۵۱ عملیات این حادثه به اتمام رسید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار