X بستن تبلیغات
5. Fixed

انتقال هوایی 32 دانش آموز شهرکردی سانحه دیده به اصفهان/ دو دانش آموز فوت کردند

جامعه > حوادث - ایرنا نوشت: مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی از انتقال 32 نفر از دانش آموزان شهرکردی، که عصر پنجشنبه در محور جنوبی این استان دچار سانحه شده بودند، با پروازهای مختلف از فرودگاه مشهد به اصفهان خبر داد.

اتوبوس حامل دانش آموزان هنرستان كوثر شهركرد عصر پنجشنبه هنگام بازگشت از اردوی مشهد مقدس، در حدفاصل تربت حیدریه - زاوه واژگون شد كه در این حادثه دو تن از دانش آموزان جان باختند و 43 نفر دیگر مصدوم شدند.

32 نفر از این دانش آموزان كه از بیمارستان 9 دی تربت حیدریه ترخیص شده بودند، صبح جمعه با اتوبوس به مشهد اعزام شدند تا از طریق هوایی به شهر خود بازگردانده شوند.
محمدباقر قاسم زاده روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد تنها دو دانش آموز كه به دلیل آسیب دیدگی باید با برانكارد منتقل می شدند و نیز اجساد دو كشته شده این حادثه، با پرواز شركت هواپیمایی تابان در ساعت 22:30به مقصد اصفهان انتقال می یابند.
وی گفت: نخستین گروه از این دانش آموزان كه هشت نفر بودند با پرواز ساعت 10:15 دقیقه امروز صبح به شماره 942 هواپیمایی ایران ایرتور راهی اصفهان شدند.
وی افزود: پنج نفر از این دانش آموزان هم با پرواز 7447 شركت هواپیمایی كیش ایر در ساعت 13، دو نفر با پرواز شماره 4358 ساعت 12:25 دقیقه هواپیمایی كاسپین به اصفهان منتقل شدند.
به گفته وی، دو نفر دیگر از این دانش آموزان هم ساعت 13:30 با پرواز شماره 6209 شركت تابان و 15 نفر نیز با پرواز 6207 ساعت 15:30 همین شركت عازم اصفهان شدند.
حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش اموزان ساعت 13 و 45 دقیقه دیروز در نزدیكی روستای دامسك شهرستان زاوه روی داد كه بنا به گفته مسئولان محلی علت بروز آن خواب آلودگی راننده، پیچ تند جاده و ناتوانی راننده در كنترل خودرو عنوان شده است.

4242

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار