تصاویرشکنجه 21 روزه زن بی پناه/او و دخترانش 21 روز غذا نخوردند اما هنوز زنده‌اند

جامعه > آسیب‌ها - ایسنا نوشت: اعظم زنده است. اعظم پس از 21 روز شکنجه توسط شوهرش، هنوز زنده است؛ او و دخترانش 21 روز غذا نخوردند اما هنوز زنده‌اند. هدیه و هانیه دختران 5 و 7 ساله او هنوز زنده‌اند اما دیگر هیچوقت از صدای زنگ خانه خوشحال نمی‌شوند.

۲۱ روز شکنجه زجرآور برای زن بی پناه ۲۱ روز شکنجه زجرآور برای زن بی پناه ۲۱ روز شکنجه زجرآور برای زن بی پناه ۲۱ روز شکنجه زجرآور برای زن بی پناه ۲۱ روز شکنجه زجرآور برای زن بی پناه عروسک های دختران اعظم نمایی از محل زندگی اعظم کیف مدرسه هانیه. پدر هانیه سال گذشته او را از رفتن به مدرسه منع کرد نمایی از محل زندگی اعظم نمای از محل زندگی اعظم نمای از محل زندگی اعظم نمای از محل زندگی اعظم عکس هانیه بر دیوار، فک هانیه توسط پدرش شکسته شده

اعظم هر شب همه‌ 21 روز شکنجه را در خاطراتش مرور می‌کند، مرور می‌کند که چگونه شوهر معتادش توانست او را با چاقو آزار دهد، مرور می‌کند آن زمان که آب را به زور در دهانش می‌ریخته و دیگر نمی‌توانسته نفس بکشد. او هر شب که می‌خوابد به یاد شب‌هایی می‌افتد که درون یک صندوق فلزی دربسته و بدون اکسیژن و پاهایش می‌سوخته چون شوهرش زیر صندوق آتش روشن می‌کرده است. اعظم می‌خواهد بخوابد اما خیال دخترانش نمی‌گذارد.

او هنگام نفس کشیدن به یاد لحظه می افتد که شوهرش در حال خفه کردن دخترش بود. به یاد شکسته شدن فک هانیه با ضربات وحشیانه شوهرش.

۴۷۲۳۶

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار