آلبوم «دنیای ناتموم» منتشر شد (دانلود قانونی)

آلبوم دنیای ناتموم

آلبوم دنیای ناتموم

اولین آلبوم رسمی گروه «بادزنگ» با عنوان «دنیای ناتموم» اثری از «علیرضا احمدزاده» و «مسعود فیاض زاده» از سوی  نشر موسیقی «کوک» منتشر و راهی بازار موسیقی کشور شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، گروه «بادزنگ» در سال ۱۳۸۸ توسط «علیرضا احمدزاده» آغاز به کار کرده است، اما ساخت نخستین آلبوم این گروه به نام «دنیای ناتموم» از حدود ۳ سال پیش با همکاری «مسعود فیاض زاده» آغاز شد.

آلبوم «دنیای ناتموم» شامل ۸ قطعه به نامهای «بومرنگ»، «بریدگی»، «برد باخت»، «تنگ ماه»، «ساعت»، «سایه»، «دست کبود» و «قدم‌های رفته» است.

علاقه مندان برای تهیه آلبوم «دنیای ناتموم» به صورت نسخه اصلی میتوانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور مراجعه نمایند، همچنین این اثر از طریق سایت «بییپ تونز beeptunes.com» نیز به صورت دیجیتال قابل خریداری و دانلود قانونی است.

در ادامه می توانید کاورهای آلبوم «دنیای ناتموم» را مشاهده نمایید (برای بزرگنمایی تصاویر، بروی هر یک از عکسها کلیک کنید):

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار