Xبستن تبلیغات

حمید سوریان در آستانه حذف از المپیک

ساعت 24- حمید سوریان با شکست از حریف بلغاری در آستانه حذف از مسابقات کسب سهمیه المپیک قرار گرفت.

در ادامه رقابتهای کشتی فرنگی گزینشی المپیک در مغولستان، حمید سوریان دارنده هفت مدال طلای جهان و المپیک در حالی که در دور نخست رومن آمویان از ارمنستان را 7 بر 4 برده بود، در دور دوم با نتیجه 9 بر 4 مغلوب ایوو آنگلوف از بلغارستان شد تا خطر حذف از این مسابقات را احساس کند.

سوریان در این کشتی تا دقیقه 5 با حساب 4 بر 2 پیش بود اما در یک دقیقه آخر به دلیل ضعف شدید بدنی، قوایش تحلیل رفت و 7 امتیاز از دست داد. در آخر مسابقه هم سوریان به روی تشک خوابیده بود و کشتی‌گیر حریف او را از زمین بلند کرد. آنگلوف مدال طلای 2013 جهان و اروپا در وزن 60 کیلوگرم را در کارنامه دارد.

اگر کشتی‌گیر بلغاری به فینال برسد، سوریان شانس این را دارد که برای کسب عنوان سوم که سهمیه المپیک را در پی دارد، مبارزه کند در غیر این صورت سوریان از مسابقات مغولستان هم سهمیه المپیک نخواهد گرفت.

در این گروه کشتی گیران کره جنوبی و ازبکستان نیز قرار دارند و رقیب بعدی کشتی‌گیر بلغاری نماینده کره‌جنوبی خواهد بود.

سوریان در مسابقات جهانی لاس‌وگاس و مسابقات گزینشی المپیک قاره آسیا در قزاقستان موفق به کسب سهمیه نشده و اگر رقابتهای مغولستان را هم از دست دهد، تنها رقابتهای استانبول ترکیه باقی می‌ماند که ایران شانس کسب سهمیه المپیک در وزن 59 کیلوگرم را خواهد داشت.

ایسنا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار