ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران به کار خود پایان داد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، دبیر علمی ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران شامگاه پنجشنبه در اختتامیه ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران که در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار کرد: تلاش‌های زیادی در بحث داوری این کنفرانس ملی انجام گرفت.

به گفته پرویز فتحی، برجسته‌ترین متخصصین از سراسر کشور در این کنفرانس حضور داشتند و مقالات بسیار خوبی از نظر کیفی و کمی در قالب پنل‌های تخصصی مختلف ارائه شد.

دبیر علمی این کنفرانس با بیان اینکه 60 داور آثار رسیده به دبیرخانه ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران را داوری کردند، خاطرنشان کرد: یک سری از مقالات از سطح بسیار بالایی برخوردار بود که برای سخنرانی ویژه انتخاب شد.

عارف یاسینی از شرکت‌کنندگان این کنگره نیز با بیان اینکه بیش از 54 سال است که در عرصه توسعه کشور فعالیت می‌کنم، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین نیازهای امروز کشور ما در راستای دستیابی به اهداف ایجاد بسترهای لازم در حوزه مهارسازی و کار جمعی است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه تاکنون ما به صورت فردی عمل کرده‌ایم و کمتر به سمت کارهای گروهی و نهادسازی گرایش داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه انسان‌محوری و استفاده بیشتر از انسان‌ها مهم‌ترین نیاز در راستای تحقق اهداف در برنامه‌ها است، افزود: باید به سمتی حرکت کنیم که کارهای تیمی را در رأس برنامه‌های خود قرار دهیم.

در اختتامیه ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران از دبیر علمی همایش، رضا کراچیان و جلال عطاری عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی، جوانمیر عبدالهی از دانشگاه کردستان، حمیدرضا صفویه از دانشگاه صنعتی اصفهان، مهدی یاسی، خالد اوسطی، محمدابراهیم ولی‌حبیب، محمدحسین صراف‌زاده، سعیدعلی محمدی، شهاب عراق‌نژاد و عباس روزبهانی از دانشگاه تهران، علی مریدی و مجتبی شوریان دانشگاه شهید بهشتی، مهدی ضرغامی از دانشگاه تبریز، هوشنگ قوامیان، سیدجمشید موسوی دانشگاه امیرکبیر، مسعود طاهریان دانشگاه صنعتی اصفهان و هدایت فهیمی از وزارت نیرو تقدیر شد.

جعفر غفاری‌شیروان، حمید رحمانی، کیاست امیریان و کمال طاهری هر سه از وزارت نیرو، دبیر سیاستگذاری کنفرانس، مجتبی نوری، پیام خسرونیا، هادی ثانی‌خانی، سامان نیک‌فر و یونس خوش‌فر از دانشگاه کردستان دیگر شرکت‌کنندگانی بودند که در این کنفرانس مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/79002/ر30/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار