Xبستن تبلیغات

۱۴ دانش آموز حادثه دیده در مراکز درمانی تربت حیدریه بستری شدند

مسئول جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه در خصوص آخرین وضعیت دانش آموزان حادثه دیده و ارئه خدمات درمانی بیان کرد: این اتوبوس حامل ۴۷نفر مسافر متشکل از ۳۹نفر دانش آموز، ۴نفرسرپرست اردو، یک نفر از والدین  و سه نفر راننده  و کمک راننده بود که بر اثر واژگونی قریب به اتفاق سرنشینان دچار مصدومیت شدند.

رضا مومن زاده به مهر گفت: با حضور به موقع نیروهای جمعیت هلال احمر مستقر در منطقه در کمترین زمان ممکن رها سازی افراد محبوس در کابین اتوبوس انجام و مجروحان به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه تعداد ۴۴ مصدوم در این حادثه به بیمارستان رازی و نهم دی شهرستان تربت حیدریه منتقل شدند بیان کرد: تعداد ۱۴ نفر در بیمارستان بستری و تعداد ۲۸ نفر نیز به صورت سرپایی مدا شدند.

وی با بیان اینکه متاسفانه این حادثه موجب فوت دو تن از مسافران این اتوبوس شد بیان کرد: دانش آموزان دختر حادثه دیده  با سنین ۱۶ تا ۱۸ سال که از هنرستان تربیت بدنی کوثر در این اردوی زیارتی شرکت کرده بودند در حال عزیمت به شهر خود دچار حادثه شدند.

مومن زاده اظهار کرد: تعداد ۲۳ دانش آموز پس دریافت خدمات درمانی و اطمینان از سلامت جسمانی توسط آموزش و پرورش تربت حیدریه اسکان یافتند.

 

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار