سقوط اتوبوس حامل دانش آموزان زائر ۲ کشته و ۴۳ مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش خبرنگار مهر، واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور تربت حیدریه – زاوه عصر پنجشنبه سبب جان باختن دو سرنشین و مصدوم شدن ۴۳ نفر شد که حال عمومی ۱۰ نفر از مصدومان نیز وخیم گزارش شده است.

مسئول جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: این حادثه متاسفانه در پل روستای دامسک در محور تربت حیدریه- زاوه رخ داد.

رضا مومن زاده افزود: مسافران این اتوبوس از دانش آموزان دختر شهرستان شهرکرد تشکیل می دادند که در قالب اردوی زیارتی عازم مشهد بودند.

وی بیان کرد: متاسفانه راننده اتوبوس در طول مسیر به اشتباه از محور تربت حیدریه- زاوه مسیر خود را انتخاب می کند که در نهایت از پل روستای «دامسک» سقوط می کند.

وی ادامه داد: پس از اعلام این رویداد نیروهای جمعیت هلال احمر بلافاصله به صحنه حادثه حاضر شده و اقدامات امداد و نجات را انجام دادند.

مسئول جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه تاکید کرد: در حال حاضر نیروهای جمعیت هلال احمر در حال امدادرسانی به مصدومان این حادثه دردناک هستند.

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار