برنامه تامین اجتماعی برای ساخت 10 بیمارستان مشابه بیمارستان میلاد تهران در کشور

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، سیدتقی نوربخش روز پنجشنبه بعد از عیات از بیماران بیمارستان میلاد تهران به همراه علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزود: کار طراحی سه بیمارستان مشابه بیمارستان میلاد تهران در بیرجند، اهواز و ایلام آغاز شده است.
وی، انجام هشت هزار بستری در سال گذشته در بیمارستان میلاد تهران و مراجعه روزانه 6 هزار مراجعه کننده به این بیمارستان را نشان دهنده حجم خدمات در این بیمارستان اعلام کرد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه کلینیک و پلی کلینیک های بیمارستان میلاد تهران برای ارائه خدمات درمانی سرپایی، خارج از فضای این بیمارستان راه اندازی می شود، افزود: امسال کار ساخت آنها آغاز خواهد شد.
نوربخش افزود: بیمارستان میلاد تهران خودگردان است و خدمات خود را به سازمان تامین اجتماعی می فروشد.
«محمودرضا فیاض» رئیس بیمارستان میلاد نیز در این مراسم، کمبود تخت های بیمارستانی و اجرا نشدن طرح ارجاع و نوبت های طولانی را از جمله مشکلات بیمارستان هایی همچون بیمارستان میلاد عنوان کرد.
وی یادآور شد: روزانه یک هزار و 200 تا یک هزار و 400 بیمار به اورژانس بیمارستان میلاد مراجعه می کنند.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار