شایعاتی که برای اولادی ساختند دروغ است / مهرداد با آمپول روی نیمکت ملوان نشست

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، همه در باره مهرداد اولادی صحبت می کنند و هر کس از ظن خود داغ رفتن او را تحلیل می کند. متاسفانه آنچه در این میان گم شده از بین رفتن جان یک جوان ورزشکار و دوست داشتنی است.

 

شاید درباره تمام شایعاتی که این چند روز در فضای مجازی در خصوص اولادی به راه افتاد کسی بهتر از کاپیتان ملوان نتواند صحبت کند.

 

پژمان نوری در همین ارتباط گفت: «در فضای مجازی شایعه کرده اند که مهرداد اولادی از ملوان اخراج شده است. باید بگویم اصلا چنین نیست. ملوان خانه اولادی بوده و همه انزلی چی ها از این بازیکن خوب و دوست داشتنی خاطرات خوبی دارند.»

 

او ادامه داد: «اساسا بحث اخراج اولادی هیچ وقت مطرح نبوده. در نیمه دوم بازی با فولاد خوزستان قرار بود مهرداد به جای خود من وارد زمین شود اما خودش گفت که به دلیل کمر درد نمی تواند بازی کند. سپس من و اولادی با هم در تهران ماندیم که به کلینیک دکتر نوروزی برای مداوا برویم. یک روز در تهران ماندم اما وقتی به انزلی برگشتم شنیدم آن اتفاق تلخ رخ داده است.»

 

نوری که شب گذشته در خانه پدری مهرداد بود و اشک می ریخت، گفت: «اصلا این حرف ها درست نیست. بعد از بازی فولاد، مهرداد کمرش درد می کرد و به تهران برگشت و همانطور که دیدید به کلینیک دکتر نوروزی رفت.»

 

وی ادامه داد: «مهرداد حتی با آمپول روی نیمکت ملوان نشست. آقای احمدزاده به او گفت که به زمین برود ولی مهرداد گفت که کمرش درد می کند و نمی تواند. این خبرها همه دروغ است.»

 

کاپیتان ملوان که به شدت از این فاجعه اندوهگین است با صدایی حزن آلود تصریح کرد: «از مردم خوبمان می خواهم که تسلای خاطر بازماندگان اولادی باشند و از رواج شایعات جلوگیری کنند. می خواهم به مهرداد که عزیز ما بود بگویم داداش؛ دلم برایت تنگ می شود. دل ملوان و ملوانی ها هم برایت تنگ می شود. قرار نبود رفیق نیمه راه باشی. مهرداد جان! فقط یک روز گذشته اما ما دلتنگتیم...»

 

وی در رابطه با دوستی خود با اولادی گفت: «مهرداد برای من مثل برادر بود، از وقتی که فوتبال را کنار گذاشت بارها با هم صحبت کردیم و از او خواستم به فوتبال برگردد چون می دانستم استعداد نابی دارد و می تواند چند سال دیگر در اوج باشد برای بازگشت او به ملوان هر کاری توانستم انجام دادم و مردم انزلی هم او را دوست داشتند و از او استقبال کردند اما خیلی ناراحتم که نشد او به اوج برگردد و متاسفانه در سن سی سالگی ناکام ماند.»

 

وی در رابطه با دیدار روز جمعه ملوان و سایپا گفت: «انتظار داشتیم سازمان لیگ با تعویق این دیدار موافقت کند چون ما هم تیمی خود را از دست داده ایم و باید در مراسم تشییع پیکرش شرکت کنیم اما به هر حال تصمیمی است که گرفته شده و روز جمعه تلاش می کنیم پیروز میدان شویم و پیروزیمان را تقدیم به مهرداد عزیز خواهیم کرد.»

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار