دلم از برخوردی که در تهران با جنازه اولادی شد شکسته / دوست ندارم زیر تابوت خودم برخی آدم ها را ببینم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مهرداد میناوند درباره درگذشت مهرداد اولادی اظهار داشت: «چند هفته پیش اولادی را در ورزشگاه آزادی دیدم. با او، عابدزاده و پنجعلی عکس سلفی گرفتیم. آن روز بد جور دلم شکست که مهرداد تشویق نشد. در حالی که بارها از حضورش در استقلال ابراز پشیمانی کرده بود.»

 

وی ادامه داد: «وقتی مهرداد زنده بود خیلی مورد اذیت و آزار قرار گرفت. او در راه صعود به تیم ملی در جام جهانی هم حضور داشت اما بعدا بدون تیم ماند. متاسفانه درباره او مرده پرستی را هم ادا نکردیم. خدا را شکر در قائمشهر حق مطلب را درباره مهرداد به جای آوردند اما متاسفانه در تهران برای این بازیکن ارزشمند مراسم تشییعی برگزار نشد. مگر او در تهران حضور نداشت و یک ملی پوش نبود؟»

 

میناوند افزود: «من دوست ندارم زیر تابوت خودم برخی آدم ها را ببینم. افرادی که تا پست و سمت می گیرند عاطفه یادشان می رود. عدم برگزاری مراسم تشییع مهرداد در تهران کم لطفی بزرگی در حق یک ورزشکار سفر کرده بود. دلم شکسته است و نمی دانم چه بگویم.»

کاپ

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار