عاقبت چشم چرانی راننده ایرانی به دختر بی حجاب + عکس -آکا

عکس زیر رو که دیدم فکر کردم زن آمیتا باچان در هندوستان داره شوهر خالشو به اداره مرکزی محل کارش می رسونه اما کمی دقت که کردم دیدم نه خیر مثل اینکه اشتباه گرفتم این دختر ایرانیه ، در یک اتوبان  که پشتش یک مرد ایرانی که احتمالا یا باباشه یا شوهر و یا داداشش ، دارن میرن آموزشگاه رانندگی .

به گزارش آکاایران: حالا قراره کدومشون امتحان بدن رو نمی دونم اما یا خانومه می خواد گواهی نامه ی موتور سیکلتش رو بگیره یا آقاهه می خواد مدرک معلمی آموزش موتور سواری رو بگیره . اوه راستی به خانمها که گواهینامه نمیدن..

اما ... اما امان از دست این راننده های ماشین که تا یک راننده ی تازه کار رو می بینن ، سریع می خوان ازش عکس بگیرن و اونو مسخره کنن . یکی نیست به اینها بگه آخه مگه زن موتور سوار تا حالا ندیدین که اینطوری نگاه می کنین ...؟

ولی خدا جواب این راننده ی ریو رو هم خوب داد . انقدر به این دختر و آقای پشت سرش نگاه کرد و حواسش رو به سمت اونها برد که ناگهان کنترل خود را از دست داده و به سمت راست منحرف می شود و خودشو موبایلش و ماشینش چپه می شن .

فکر کنم آه دختره گرفت که اینطور شد .... آخه دختره کاری نکرده بود که .... فقط داشت با موتور وسط اتوبان گاز می داد ... همین بخدا...

,عاقبت چشم چرانی,[categoriy]

عاقبت چشم چرانی راننده ایرانی به دختر بی حجاب + عکس -آکاعاقبت چشم چرانی

آکاایران: عاقبت چشم چرانی راننده ایرانی به دختر بی حجاب + عکس

,عاقبت چشم چرانی,[categoriy] ,عاقبت چشم چرانی,[categoriy] ,عاقبت چشم چرانی,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار