X بستن تبلیغات
5. Fixed

ابهام در مورد روزهای آخر اولادی در ملوان +تصاویر

به گزارش فرهنگ نیوز، مهرداد اولادی روز پیش از فوتش در کنار هم‌تیمی‌هایش در انزلی نبود و برای درمان مصدومیتش در تهران حضور داشت.

مهرداد اولادی در بازار نقل‌وانتقالات نیم‌فصل مورد توجه سرمربی وقت تیم فوتبال ملوان قرار گرفت و یک روز پیش از استعفای حمید استیلی به این تیم اضافه شد.

پس از جدایی استیلی از ملوان، اولادی همچنان به تمرینات خود ادامه داد. محمد احمدزاده هم زمانی که روی نیمکت ملوان نشست با توجه به شناختی که از اولادی داشت هر از گاهی از او در ترکیب تیمش استفاده می‌کرد اما شنیده می‌شود دو روز پیش از مرگ اولادی، یک سری اتفاقات رخ داده که احمدزاده با اتخاذ تصمیمی سخت‌گیرانه، اولادی را اخراج کرده است.

این موضوع به دلیل مشکلات عدیده ملوان، رسانه‌ای نمی‌شود اما ظاهرا اولادی که بسیار عصبانی بوده با تیمش به انزلی نمی‌رود تا هم به درمان مصدومیتش بپردازد و هم از ملوان دور باشد.

اتفاقی که این شایعه را قوت بخشید، پستی بود که پژمان نوری در اینستاگرام خود منتشر کرد. کاپیتان تیم فوتبال ملوان در صفحه خود نوشته بود: «خودت می‌دونی همه تلاشمو کردم ولی نشد. منو ببخش مهرداد»

نکته جالب این‌که نوری دقایقی بعد متن زیر عکس را پاک کرد تا از تقویت شایعات خودداری کند. همچین صادق درودگر پستی در صفحه خود قرار داد که او هم بخشی از متن خود را حذف کرد تا سبب ایجاد حاشیه برای مهاجم فقید ملوان نشود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار