خیانت زن هوس باز به همسرش

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، رسیدگی به این پرونده 21 فروردین 88 با فریادهای کمک کمک زن نگهبان در شمال تهران آغاز شد.

با حضور اهالی در خانه آنها با جسد غرق خون نگهبان افغان خانه ویلایی روبرو شدند. با اعلام موضوع به پلیس و بازپرس وقت دادسرای امور جنایی او به همراه تیم جنایی در محل کشف جسد در  خیابان ولنجک حاضر شدند. بررسی ها نشان می داد مرد میانسال با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.
 
در ادامه تحقیقات از همسر او که موضوع را اطلاع داده بود، آغازشد. زن میانسال به نام مهرناز 41 ساله در تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: ساعتی قبل چند مرد قوی هیکل با چاقو وارد اتاقک نگهبانی شدند و بعد از اینکه دست و پایم را بستند، همسرم آقاخان را به قتل رساندند. ما 6 سال است که در این خانه نگهبان هستیم و نمی دانم چه کسانی وارد خانه شده و همسرم را به قتل رساندند.
 
بازپرس جنایی که به اظهارات مهرناز مشکوک شده بود او را بازداشت کرد اما زن میانسال همچنان منکر هرگونه قتلی بود. تحقیق از او ادامه داشت تا اینکه بالاخره  بعد از سه سال مهرناز قفل سکوتش را شکست و به قتل همسرش اعتراف کرد.
 
با تکمیل تحقیقات متهم در سال 93 در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: من عاشق مرد دیگری شده بودم و همسرم را سد راه خودم می دیدم به همین دلیل او را به قتل رساندم و با صحنه سازی می خواستم او را قربانی یک سرقت نشان دهم که موفق نبودم و نقشه ام برملا شد.

با اعترافات مهرناز قضات دادگاه او را به قصاص محکوم کردند که این حکم از سوی دیوان عالی کشور تائید شد.

در حالیکه قرار بود متهم به زودی قصاص شوند اولیا دم همسرش  صبح امروز با مراجعه به دادسرای امور جنایی  با دریافت دیه از قصاص زن افغان گذشت کرده و به عروسشان زندگی دوباره بخشیدند.

میزان/2016

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار