دو روز قبل از فوت اولادی چه اتفاقی رخ داد؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 24 ساعت پس از اعلام خبر وفات مهرداد اولادی همچنان گمانه زنی ها در مورد علت فوت او ادامه دارد. جدایی مهرداد اولادی از ملوان و حضورش در تهران یکی از سوالاتی است که به نظر می رسد در پیدا کردن جواب اصلی کمک کند. بازیکن تیم ملوان در تهران بوده و به هر شکلی به بیمارستان شهدای تجریش رسانده شده آن هم در حالی که تیم ملوان در انزلی مشغول تمرین بوده است.

به گزارش انتخاب، در اولین خبرهایی که در مورد فوت اولادی منتشر شد نقلی وجود داشت که مدعی بود مهرداد اولادی به خاطر درد سینه در تهران مانده و به همین دلیل با تیم اش به انزلی باز نگشته. نقلی که از یک منبع آگاه بود و توسط چند سایت خبری منتشر شد . پس از آن اما شنیده هایی وجود دارد که خبر از اختلاف نظر مهرداد اولادی شخص یا اشخاصی خبر می دهد. افرادی که می توانند عضوی از باشگاه ملوان باشند.

حالا شایعات خبر از این می دهند که علت دوری اولادی از تمرینات ملوان نه به خاطر درد سینه که به خاطر اختلاف نظر با برخی مسوولان تیم بوده. ظاهرا او انتظاراتی داشته که برآورده هم نشده. پست اینستاگرامی پژمان نوری و البته صادق درودگر هر دونشان می دهد که در انزلی خبری بوده که مهرداد اولادی را از تیم دور کرده . خبری که شاید دلیل اصلی اتفاق رخ داده برای بازیکن جوان باشد.

پژمان نوری در اینستاگرام خود نوشته:«خودت می دونی من همه تلاشم رو کردم اما نشد منو ببخش..»

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار