X بستن تبلیغات
5. Fixed

تبریک روز پدر ، از طرف فرزندان معنوی حاج قاسم + عکس

کرمان خبر - احمد ایزدی / بابا الآن 56 سال دارد. چند سالی از حاجی کم‌سن‌وسال‌تر. هر وقت حرفِ خاطرات گذشته‌اش می‌شود، از حاجی به بزرگی یاد می‌کند. بابا حاجی را برای خودش و دوستانش پدری می‌داند که اگر همین الآن هم دستوری به‌شان بدهد، همه‌شان زن و زندگی را به چشم به هم زدنی رها می‌کنند و می‌روند دنبال اجرای دستور حاجی؛ مثل حسین بادپا، مثل محمد جمالی، مثل خیلی‌های دیگر. نه که حاجی قدرت ماورایی داشته باشد، نه. حاجی سیمش وصل است. وصل، به قدری که هر وقت اسم رفقای شهیدش را بیاوری، مثل ابر بهار می‌بارد. روضه که بخوانی، بارانی می‌شود. مادر شهید که ببیند، می‌افتد. پدر شهید که ببیند، تعظیم می‌کند. رزمنده که ببیند، رفاقت می‌کند، فرزند شهید که می‌بیند، خضوع می‌کند. همین‌هاست که ما، یعنی فرزندانِ بابا و همه‌ی فرزندان رفقای بابا، حاجی را بابای خودمان هم می‌دانیم. دنبالش هستیم، عکس‌هایش را جمع می‌کنیم، برایش جلسه‌ی دعا می‌گیریم، به او افتخار می‌کنیم و بودنش برای‌مان آرامش است. امسال، روز پدر، که سایه‌ی پدرهای‌مان بالای سرمان است، باید میلاد امام مهربانی‌ها و روز پدر را به پدری تبریک بگویم که سال‌هاست خیلی کم کنار خانواده‌اش بوده. سال‌‌هاست دست جانبازش سلاح را زمین نگذاشته و سال‌هاست دارد پَرپَر شدن رفقایش را می‌بیند و شهادت‌شان را تاب می‌آورد. روز پدر را باید به کسی تبریک بگویم که برای پدران ما کرمانی‌ها که روزگار دفاع مقدس را درک کرده‌اند و در لشکر ثارالله بوده‌اند، پدر است و هنوز حق پدری دارد بر آن‌‌ها. کسی که امنیت جنوب و شرق کشور در سال‌‌های پس از جنگ و حالا امنیت کشورمان ایران، مدیون پدری اوست بر جماعت پاس‌دار جان برکفی که همه او را پدر خود می‌دانند. پدری که حالا فرزندانی در وسعت جهان اسلام تربیت کرده که برای حفظ اسلام، جان‌شان را سر دست گرفته‌اند و شتابان، دنبال مرگ می‌دوند.

روز پدر را به پدرِ مهربانِ عاشقانِ شهادت و مدافعانِ حرم، سردارِ مهربان و لطیفِ جهانِ اسلام، حاج قاسم سلیمانی تبریک می‌گویم. روزت مبارک مرد.

هدیه روز پدر، دو عکس دیده نشده از پدر رزمندگان جهان اسلام، حاج قاسم عزیز

حاج قاسمحاج قاسم

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار