ایران خودرو قابلیت های محصول جديد كراس اوورH30 را معرفی کرد!

 به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز"،  برمبناي اين گزارش، اين همايش با هدف معرفي و آموزش امكانات فنی و تجهیزات مربوط به خودروي H30 و عرضه موفق این خودرو به بازار، برگزار شد.

نتايج اين همايش بيانگر اين است كه محصول جديد ايران خودرو با توجه به امكانات و تجهیزات قابل قبول و قيمت مناسب تعیین شده، در مقايسه با سایر محصولات موجود در بازار، ‌دارای مزیت رقابتی بالايی است و پيش بيني هاي كارشناسان بازار حكايت از استقبال بالاي مشتريان در فروش اين خودرو دارد.

گفتني است، یکی از ویژگی های خاص خودروي كراس اوور H30 علاوه بر موتور كم مصرف تي. يو.5 و قوای محرکه مناسب، گیربکسAT  با برند AISIN یکی از معتبرترین شرکت های سازنده گیربکس اتوماتیک است كه مزيت رقابتي بالايي دارد.

گيربكس هاي ساير خودروهاي هم كلاس اين خودرو اغلب به صورت AMT است كه عدم حذف سیستم کلاچ و گیربکس به طور کامل، عمومیت نداشتن این گیربکس در ایران، آسیب پذیری بالای قطعات، عملکرد اتوماتیک گیربکس به واسطه یک کیت برقی استفاده از آن براي مشتريان مخاطره آميز مي كند.

ایکوپرس

110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار