X بستن تبلیغات
5. Fixed

چه کسی خبر فوت مهرداد اولادی را به پدرش داد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مهرداد اولادی در تهران تنها زندگی می کرد و پدر و مادرش در قائمشهر ساکن هستند. وی تنها یک خواهر در تهران داشت که همراه همسر و فرزندانش در این شهر زندگی می کرد.

 

در حالی که خبر درگذشت ناگهانی مهرداد حوالی ساعت 15 روز گذشته در اغلب سایت های خبری و شبکه های اجتماعی پیچیده بود خانواده آن مرحوم در قائمشهر بی اطلاع بودند.

 

پدر مهرداد در محل کار خود بود که محمدرضا رامشگر مدیر باشگاه پرسپولیس قائمشهر و اولین مربی اولادی نزد او رفت تا به شکلی ماجرا را اطلاع بدهد.

 

پدر اولادی که می دانست رامشگر همیشه با مهرداد در ارتباط است از او درباره پسرش پرسید و جواب شنید: «خبر دارید که مهرداد دیروز پایش شکسته و امروز او را به قائمشهر می آورند تا عمل کنند؟»

 

پدر مهرداد هم وقتی این موضوع را می شنود همراه رامشگر راهی منزل می شود تا زودتر این خبر را به همسرش بدهد غافل از آنکه ...

 

عده زیادی از فوتبالدوستان جلوی در منزل پدری مهرداد اولادی جمع شده و مشغول شیون و زاری بودند و آنجا تازه پدر اولادی متوجه عمق فاجعه می شود.

 

گفتنی است پیکر مرحوم اولادی روز پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه آتی در قادیکلای قائمشهر به خاک سپرده خواهد شد. روحش شاد و یادش گرامی باد...

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار