‫گفتگو با پدر و مادر قاتل ستایش + فیلم

رکنا: فیلم گفتگوی تاثیرگذار پدر و مادر امیر حسین، قاتل ستایش کوچولو در شبکه های اجتماعی خبر ساز شد.

در این فیلم کوتاه 4 دقیقه ای پدر امیرحسین می گوید: با دستان خودم پسرم را تحویل پلیس دادم و تابع قانون هستیم و هرچیزی که مجازات پسرم باشد می پذیریم.
پدر قاتل ستایش در حالیکه چشمانش پر از اشک می شود می گوید هیچ فرقی بین افغانی و ایرانی وجود ندارد و ما هم با هم همسایه بودیم و خیلی هم رابطه خوبی داشتیم. در حال حاضر هم هرچیزی که پدر ستایش بگوید ما هم همان کار را می کنیم. ستایش مثل بچه خودم بود و به همان اندازه ما داغدار هستیم.

مادر امیر حسین نیز در حالی که چشمانش پر از اشک می شود، می گوید: پسرم تنها 15 سال دارد و همه رسانه ها سعی داشتند بگویند او 18 ساله است. اما او تنها 15 سال دارد و حتی فرصت نکرده کارت ملی بگیرد. خودش تا گفت شیطان گولم زده است و این کار را کرده ام ما هم به پلیس تحویلش دادیم.
مادر امیر حسین گوشه چادرش را به دندان می گیرد و گریه می کند و ادامه می دهد: ما 4 سال با خانواده ستایش همسایه بودیم و همیشه هم با مادرش دردو دل می کردیم. خیلی صمیمی بودیم. واقعا در غم شان شریک هستیم. هرچه قانون بگوید ما هم تابع قانون هستیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار