تخطي از سرعت مطمئنه، 3 كشته برجاي گذاشت

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سرهنگ "غلامرضا شهرياري"، گفت: ماموران پليس راهنمايي و رانندگي شهر اصفهان از برخورد يك دستگاه سواري پرادو با شيء ثابت در اتوبان شهيد كشوري اصفهان با خبر شدند و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.


وي ادامه داد: در اين حادثه يك دستگاه سواري پرادو با يك شيء ثابت برخورد كرده بود كه متاسفانه هر سه سرنشين آن جان خود را از دست دادند.


اين مقام انتظامي بيان داشت: كارشناسان پليس راهور علت اين حادثه را عدم توانايي راننده در كنترل وسيله نقليه به علت تخطي از سرعت مطمئنه اعلام كرده اند.


سرهنگ شهرياري در پايان خاطر نشان كرد: در مقررات راهنمايي و رانندگي به راننده تکليف شده است تا در تقاطع ‌هايي که فاقد چراغ راهنمايي و تابلوي ايست يا مامور راهنمايي است و در سرپيچ‌ها، جاده هاي تنگ و تپه و بطور کلي در محيط‌ هايي که موانعي در مسير حرکت آنها وجود دارد و همچنين هنگام بارندگي، در برف وباران يا مه وکولاک، از سرعت وسيله نقليه خود تا حدي که براي جلوگيري از تصادف ضرورت دارد، بکاهند. 

آریا/2016

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار