X بستن تبلیغات
5. Fixed

۲۵۰ نفر در اعتکاف فرهیختگان مشهد شرکت می کنند

مجید خداوردی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اعتکاف فرهیختگان با حضور افرادی از جامعه پزشکی، مهندسی، اصحاب رسانه و بخشی از نخبگان در سطح مشهد برگزار می شود.

وی افزود: ظرفیت پیش بینی شده برای این اعتکاف ۲۵۰ نفر بوده که تاکنون ۲۷۰ نفر ثبت نام کردند که ۶۰ درصد را بانوان و ۴۰ درصد را نیز آقایان تشکیل می دهند.

دبیر ستاد اعتکاف فرهیختگان مشهد با اشاره به برگزاری اعتکاف جامعه فرهیختگان در مسجدالرضا(ع) در منطقه احمدآباد مشهد گفت: ظرفیت این مسجد بسیار مناسب بوده و آقایان در طبقه همکف و بانوان در طبقه فوقانی مسجد به صورت کاملا مجزا اعتکاف خود را انجام می دهند.

وی با تاکید بر شناسایی معتکفان از گروه های مختلف نخبگان و فرهیختگان برای شرکت در این اعتکاف تصریح کرد: در میان این معتکفان پزشکانی هستند که ساکن دیگر کشورها بوده و تنها چند روزی در مشهد حضور دارند و که این حضور خود را برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف اختصاص داده اند و از این افراد استقبال خاصی صورت گرفته است.

خداوردی خاطرنشان کرد: به فراخور مخاطبان این اعتکاف از اساتید و سخنرانان برجسته ای همچون حجج الاسلام قرائتی، حسینی قمی، دهشت دعوت به عمل آمده است.

وی با اشاره به اینکه این اعتکاف به صورت رایگان برگزار می شود، بیان کرد: در این سه روز معتکفان میهمان خوان کریم حضرت رضا(ع) است و پذیرایی از آنان به صورت رایگان صورت می گیرد.

دبیر ستاد اعتکاف فرهیختگان مشهد ابراز کرد: آستان قدس رضوی پنج مسجد در منطقه مشهد دارد که مسجدالرضا(ع) در منطقه احمدآباد به جامعه فرهیختگان اختصاص پیدا کرده است.

وی ادامه داد: امور مساجد آستان قدس رضوی و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی بیشترین همکاری را در برگزاری اعتکاف فرهیختگان به عمل آوردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار