Dying Light: The Following Enhanced Edition هم‌اکنون برای پیش‌دانلود برروی اکس‌باکس‌وان در دسترس است

Dying Light: The Following Enhanced Edition هم‌اکنون برای پیش‌دانلود برروی اکس‌باکس‌وان در دسترس است

طبق اعلام Major Nelson، عنوان Dying Light: The Following Enhanced Edition هم‌اکنون برای اکس‌باکس‌وان قابل پیش‌خرید و قابل پیش‌ دانلود است.

Dying Light: The Following Enhanced Edition با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار قابل پیش خرید است. اگر Season Pass بازی Dying Light را خریداری کرده باشید، در هنگام عرضه این محتوای جدید در ۹ فوریه ۲۰۱۶ آن را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. نسخه Enhanced شامل بازی اصلی، به همراه همه به‌روزرسانی‌های آن مانند Be the Zombie ،Cuisine & Cargo ،Ultimate Survivor Bundle و The Bozak Horde می‌شود. همچنین محتوای الحاقی The Following نیز در آن وجود دارد. در توضیح The Following آمده است:

به ماورای دیوارهای Harran سفر کرده و مکان وسیعی را کشف کنید. این یک منطقه خطرناک است. Dying Light: The Following یک محتوای الحاقی بزرگ است ک در خود شخصیت‌های مرموز، اسلحه‌های مرگبار جدید، ماموریت‌های غیر قابل انتظار و تعداد زیادی شخصی سازی و مکان‌های رانندگی خاکی دارد.

pre-load

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار