ال‌حی همزمان با گلکسی اس 7 سامسونگ از جی 5 رونمایی خواهد کرد

کنگره جهانی موبایل بارسلون در هفته اول اسفند ماه آغاز می‌شود و مطابق معمول پیش از آغاز رسمی آن شاهد رونمایی از جدیدترین محصولات بازار تلفن همراه خواهیم بود اما شاید نمایشگاه امسال یک تفاوت ویژه داشته باشد!

یک روز پیش از آغاز رسمی کنگره جهانی موبایل بارسلون دو شرکت بزرگ سازنده تلفن همراه کره‌ای یعنی شرکت سامسونگ و شرکت ال‌جی قصد دارند در یک روز جدیدترین پرچمدار خود را به بازار معرفی کنند.

بنابر گزارش منتشر شده در یک رسانه کره‌ای شرکت ال‌جی این بار قصد دارد اجازه ندهد تا گلکسی اس 7 سامسونگ به راحتی مرکز توجه‌های علاقمندان به دنیای تلفن همراه در کنگره جهانی موبایل باشد و به همین دلیل تصمیم دارد در همان روز رونمایی از گلکسی اس 7 سامسونگ از جدیدترین پرچمدار خود یعنی گوشی هوشمند جی 5 رونمایی کند.

Lg-MWC-2016

البته در این میان سامسونگ همچنان به سنت دیرینه خود برای رونمایی از جدیدترین پرچمدارش در بازار تلفن همراه یک روز پیش از آغاز کنگره جهانی موبایل بارسلون وفادار مانده اما ظاهرا ال‌جی تصمیم دارد این بازی را به هم بزند چرا که به طور مثال در سال گذشته ال‌جی از کنگره جهانی موبال بارسلون صرفنظر کرده و یکی دو ماه پس از رونمایی از گلکسی اس 6 به رونمایی از گوشی هوشمند جی 4 پرداخت.

اما همانطور که گفتیم ظاهرا ال‌جی به اندازه کافی اطمینان دارد که محصول جدیدش به اندازه‌ای خوب است که بتواند از پس تاثیرگذاری بر محصول جدید سامسونگ بربیاید و جدیدترین پرچمدار سامسونگ را از مرکز توجه‌ها بیرون بیاورد!

ال‌جی از معدود شرکت‌هائیست (به همراه سامسونگ) که دعوتنامه برگزاری کنفرانس خبری خود را به رسانه‌ها ارسال کرده اگرچه هیچ صحبتی از تصمیم خود برای رونمایی از جی 5 در آن روز به میان نیاورده است اما در عین حال شرایط کاملا برای چنین رویدادی فراهم است.

مطمئنا رونمایی از دو محصول پرچمدار از دو شرکت تراز اول بازار تلفن همراه در یک روز به اندازه کافی هیجان‌انگیز است و می‌تواند دستمایه مقایسه‌ها و تحلیل‌های جذابی برای ما و شما باشد!پس امیدوار می‌مانیم که چنین اتفاقی رخ دهد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار