فهرست پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی بریتانیا در هفته گذشته منتشر شد

فهرست پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی بریتانیا در هفته گذشته منتشر شد

همانند هر هفته اینبار نیز ما شاهد انتشار فهرست پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی بریتانیا در هفته‌ گذشته بودیم. برای مشاهده لیست در ادامه با گیمفا همراه شوید.

چهارمین نسخه از سری Souls توانست موفق‌ترین عنوان این سری از نظر آغاز فروش شود. Demon’s Souls که به عنوان نخستین عنوان سری تنها برای پلی استیشن ۳ عرضه گشت، در سال ۲۰۱۰ توانست رتبه ششم را هنگام عرضه بدست آورد. سپس شاهد عرضه Dark Souls در سال ۲۰۱۱ بودیم که به‌صورت مولتی پلتفرم منتشر شد و توانست در ابتدای انتشار خود رتبه سوم را به چنگ آورد. در سال ۲۰۱۴ بود که Dark Souls II نیز نتوانست Titanfall را شکست دهد و به رتبه دوم رضایت داد اما چهارمین نسخه از این سری محبوب بالاخره طلسم خود را شکست. Dark Souls III با افزایش فروش خارق العاده ۶۱ درصدی نسبت نسخه پیشین خود توانست رتبه نخست جدول بریتانیا را بدست آورد. در رتبه دوم عنوان محبوب یوبیسافت یعنی Tom Clancy’s The Division با کاهش ۴۰ درصدی فروش خود قرار دارد و در رتبه سوم نیز عنوان الکترونیک آرتز EA Sports UFC 2 که با افزایش ۶۴ درصدی فروش روبه‌رو بوده است حضور دارد. در رتبه چهارم Quantum Break عنوان مایکروسافت قرار دارد که کاهشی ۶۴ درصدی را در فروش خود تجربه می‌کند. Dirt Rally نیز با کاهش فروش ۶۶ درصدی خود از رتبه دوم به رتبه پنجم سقوط کرد. در ادامه می‌توانید لیست ۲۰ بازی پرفروش‌ این هفته بریتانیا را مشاهده نمایید.

Screen Shot 2016-04-18 at 15.07.19

پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی در هفته گذشته

Screen Shot 2016-04-18 at 15.07.47

پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی به تفکیک پلتفرم

Screen Shot 2016-04-18 at 15.07.54

پرفروش‌ترین عناوین پلی استیشن ۴

Screen Shot 2016-04-18 at 15.08.00

پرفروش‌ترین عناوین ایکس‌باکس وان

Screen Shot 2016-04-18 at 15.08.06

پرفروش‌‌ترین عناوین رایانه‌های شخصی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار