X بستن تبلیغات
5. Fixed

بیوگرافی بازیگر اصلی سریال “دونگی” +عکس جدید

هان هیو جو Han Hyo-joo بازیگر نقش دونگی در سریال دونگی متولد ۲۲ فوریه ۱۹۸۷ در چئونگ جو می‌باشد، او با بازی در سریال دونگ یی در کشورهای آسیایی معروف شد.

شبکه پنج در سال جدید، ساعت ۲۳ را بعنوان باکس اصلی نمایشی خود انتخاب کرده است و ساعت ۱۰ صبح و ۱۷ نیز این مجموعه را بازپخش می کند.

همسر دونگی بیوگرافی هان هیو جو بیوگرافی دونگی بازیگران سریال کره ای Han Hyo joo Dong Yi

هان‌های جو در چونگجو، شمال استان چانگ چئون متولد شد. مادرش قبل از اینکه بازرس مدارس دولتی شود، معلم مدرسهٔ ابتدایی بود و پدرش در ارتش کار می‌کرد.

همسر دونگی بیوگرافی هان هیو جو بیوگرافی دونگی بازیگران سریال کره ای Han Hyo joo Dong Yi

بعنوان یه کودک او در ورزش، مخصوصاً ورزش دو و میدانی مهارت خوبی داشت. وقتیکه سال دوم دبیرستان بود به سئول نقل مکان کرد و با وجود مخالفت پدر محافظه کارش در دبیرستان بولگوک حضور یافت.

او سپس وارد دانشگاه دونگگوک شد و در آنجا به بخش فیلم و تئاتر ملحق گشت.

زندگی هنری

در سال ۲۰۰۳، هان برای اولین بار در مسابقهٔ ملکهٔ زیبایی نوجوانان کشف شد، مسابقه‌ای که توسط شرکت تولید کنندهٔ موادغذایی Binggrae سازمان دهی شده بود؛ و اینطور شد که او بازیگری خود را با سریال کمدی “بدون وقفه ۵” و فیلم تبهکارانه-کمدی “رئیسم، معلمم” شروع کرد. هان با نقش بعدی خود سطح کارش را بالاتر برد و در چهارمین و آخرین قسمت مجموعهٔ “درامای فصل‌ها به اسم “والتز بهاری” و به کارگردانی یون سوک هو ایفای نقش کرد.

همسر دونگی بیوگرافی هان هیو جو بیوگرافی دونگی بازیگران سریال کره ای Han Hyo joo Dong Yi

مشخصات فردی هان هیو جو
زادروز: یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۶۵ خورشیدی، ۲۲ فوریه ۱۹۸۷ میلادیقد: ۱۷۲ سانتی‌متر (۵ پا ۸ اینچ)وزن: ۴۸ کیلوگرم (۱۱۰ پوند)گروه خونی: -Aتحصیلات: فارغ‌التحصیل از دانشگاه دونگ گوک (دپارتمان تئاتر و فیلم)سرگرمی‌ها: خوانندگی، تماشای فیلم، نویسندگی، شنیدن موسیقی، مطالعه، نواختن موسیقی، شمشیر بازیتخصص:پیانو و شمشیر زنیخانواده: یک برادر کوچکتردین: مسیحی (کاتولیک)زبان ها: کره ای و ژاپنی

مجموعه تلویزیونی دونگ یی در ۶۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای محصول کمپانی ام بی سی کره در سال ۲۰۱۰ است.

همسر دونگی بیوگرافی هان هیو جو بیوگرافی دونگی بازیگران سریال کره ای Han Hyo joo Dong Yi

سریال دونگ یی را لی بیونگ هون و کیم سانگ هیوب کارگردانی کرده‌اند و هان هیو جو و جی جین هی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

افسانهٔ دونگ یی به سرپرستی زهره شکوفنده دوبلهٔ فارسی شده است

بازیگران اصلی

هان هیو جو در نقش چویی دونگ یی (همسر سوک از قبیله چو)کیم یو جونگ در نقش کودکی دونگ ییجی جین هی در نقش پادشاه سوکجونگلی سو یئون در نقش جانگ اوکجونگبائه سو بین در نقش چا چونسو

همسر دونگی بیوگرافی هان هیو جو بیوگرافی دونگی بازیگران سریال کره ای Han Hyo joo Dong Yiبازیگران پشتیبان

پارک‌ها سان در نقش ملکه اینهیونجونگ جین یونگ سئو یونگ جیجانگ دونگ هوان در نقش اوه تائه سوکلی کای این در نقش اوه تائه پونگچوی چول هو در نقش اوه یونکیم یو ساک در نقش جانگ هی جائهسان ایل کُون در نقش هانگ تائه یونگشین گوک در نقش دو سئونگ جینا سونگ کیون در نقش جانگ این گوککیم دونگ یون در نقش شیم وون تائکپارک جونگ سو در نقش ملکه میونگ سونگ (مادر سوک جونگ)کیم هیه سون در نقش دربار بانو یونگکیم سویی در نقش دربار بانو بونگآن یئو جین در نقش دربار بانو جوایم سونگ مین در نقش دربار بانو چویجونگ یو می در نقش جونگ ایومکانگ یو می در نقش آئه جونگاوه ایون هو در نقش شی بیهان دا مین در نقش ایون گیومچوی‌ها نا در نقش می جیلی جونگ هون در نقش لی جونگ اوکچوی جائه هو در نقش پارک دو سوویئو هو مین در نقش اوه هو یانگلی هی دو در نقش هوآنگ جو چیکلی کونگ سو در نقش یونگ دالجانگ سانگ وون در نقش چوی دونگ جوجانگ این کی در نقش کیم هوانجونگ کی سونگ در نقش شاگرد کیم هوانلی سوک در نقش بانو پارککیم‌های جین در نقش سئول هیچوی ران در نقش بانو یون (مادر هبین)چوی سو هان در نقش گا دو را (دوست بچگی دونگ یی)جانگ ایون پیو در نقش پدر گادوراجانگ سان ایل در نقش پارک دوو کیونگکُون مین در نقش چا سوو تائکچوی جانگ هوان در نقش جانگ مو یئوللی هیونگ سوکدر نقش شاهزاده یونینگYoon Chan as ولیعهد، بعد از پادشاه جئونگ جونگهئو یی سئول در نقش یونگ سانمنگ سانگ هون در نقش کیم گوو ساناوه یئون سئو در نقش ملکه اینوونچان هو جین در نقش چوی هیو وونلی جه یونگ جانگ ایک هیونچوی ایل هوآ در نقش سئو جانگ هومین جون هیو

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار