تسلیت معاون رییس جمهور به خانواده ستایش

جامعه > خانواده - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در پیامی، حادثه ناگوار قتل ستایش دختر ۶ ساله افغان در ورامین را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در پیام شهیندخت مولاوردی آمده است؛

هنوز در حال و هوای خبر جانفشانی معلم فداكار سيستان و بلوچستانی در نجات جان دانش آموزانش بوديم كه دیروز خبر تكان دهنده جنايتی كه عليه دختر شش ساله مهاجر افغان در ورامين به وقوع پيوسته است جانمان را به درد آورد.

بازتاب وسيع رسانه ای و واكنش های گسترده عمومی نسبت به اين خبر بعد از يك هفته نشان از عمق فاجعه دارد. در اين شرايط، عرض تسليت و ابراز همدردی با خانواده ستايش كمترين كاری است كه می توان انجام داد.

بی ترديد به مانند موارد مشابه اين روزها تحليل های متعددی از منظر جامعه شناختی، روان شناسی و حتی جرمشناسی و ... در خصوص وجوه، شخصيت و شرايط و اوضاع و احوالی كه جوان هموطنمان را به ارتكاب اين جنايت شنيع سوق داده است ارائه خواهد شد و مجازاتی متناسب با جرم ارتكابی هم كه بدون هيچ اغماضی انتظار وی را می كشد و خانواده ای كه يك عمر بار شرمندگی و عذاب وجدان اين رفتار غير انسانی مرتکب را بر دوش می كشد. خلاصه درد را از هر طرف كه بخوانی درد است ...

از دیروز با ذهنی به هم ريخته و آشفته، مدام اين موضوع را با خودم مرور می كنم كه به كجا چنين شتابان در حركت هستيم؟

۴۷۴۷

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار