Xبستن تبلیغات

بازنشستگان کشوری از این پس از کارت بانکی جدید استفاده میکنند

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  اسماعیل للگانی در مراسم رونمایی از کارت اعتباری ویژه بازنشستگی کشور با اعلام این خبر اظهار کرد: بازنشستگان کشوری می‌توانند با استفاده از این کارت از سقف 2 تا شش میلیون تومان به خرید کالاهای ایرانی بپردازند. سقف تسهیلات ارائه شده 4 برابر حقوق بازنشستگان است.

وی در ادامه گفت: بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد که عمدتا زنجیره‌ای هستند، از کارت‌های اعتباری ویژه سازمان بازنشستگی کشوری استفاده کنند.

مدیرعامل بانک صادرات با اشاره به نحوه صدور این کارت‌ها اظهار کرد: بازنشستگان باید به صورت حضوری تقاضای دریافت این کارت را ارائه دهند؛ البته طی سایر مراحل صدور کارت نیاز به مراجعه حضوری نیست. تاکنون 12 هزار کارت اعتباری صادر شده است و می‌توانیم تا 350 هزار بازنشسته کشوری را در این مرحله پوشش دهیم.

للگانی درباره چگونگی برخورداری بازنشستگانی که حقوق خود را از طریق بانک صادرات دریافت نمی‌کنند، اظهار کرد: آنان می‌توانند حقوق خود را به بانک صادرات انتقال دهند؛ البته هماهنگی‌های لازم با سایر بانک‌های کشور نیز انجام خواهد گرفت، برای اطلاعات بیشتر نیز آنان می‌توانند به سایت سازمان بانک صادرات www.bsi.ir مراجعه کنند.

مدیرعامل بانک صادرات درباره درجه یک نبودن کالاهای ایرانی ارائه شده به بازنشستگان گفت: آنان محدودیتی برای انتخاب نوع کالا ندارند و می‌توانند هر کالای ایرانی را با بهره‌گیری از این کارت از طریق فروشگاه‌های معین شده خریداری کنند.

 در ادامه این مراسم، محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز اظهار کرد: با صدور کارت‌های اعتباری ویژه سازمان بازنشستگی کشوری، قصد داریم 4 برابر حقوق آنان برای خرید کالا تسهیلات ارائه دهیم. علاوه بر آن استفاده از صنایع داخلی را افزایش می‌دهیم و با این کار به نوعی توازن در بازار داخلی به وجود آوریم. ارائه این تسهیلات در مرحله اول دارای سقف است و در صورت استقبال، آن را توسعه می‌دهیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار