اطلاعیه‌ درباره خبر عقیم‌کردن زنان کارتن‌خواب

اطلاعیه‌ درباره خبر عقیم‌کردن زنان کارتن‌خواب

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸

در پی خبر منتشر شده از سوی خبرگزاری موج« تحت عنوان «اعلام موضع معاون رئیس جمهور در مورد طرح عقیم کردن زنان کارتن خواب»، روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش جهان به نقل از مهر، متن اطلاعیه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به شرح زیر است:
 
بازگشت به خبر منتشره در خبرگزاری موج به تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ تحت عنوان «اعلام موضع معاون رئیس جمهور در مورد طرح عقیم کردن زنان کارتن خواب» که بنا به اظهار خبرنگار آن خبرگزاری زمان انجام مصاحبه اواخر آبان ۱۳۹۴ می باشد، جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع  می رساند معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در پاسخ به سوال آن خبرنگار در خصوص برنامه دولت برای عقیم کردن زنان کارتن خواب اشاره داشته است که «هنوز دولت برنامه مشخصی در رابطه با عقیم کردن زنان کارتن خواب ارائه نکرده است. قطعاٌ این برنامه باید از سوی وزرات بهداشت بررسی و ارائه شود». در ادامه ایشان به ضرورت بررسی تخصصی و کارشناسی این طرح، برخورد ریشه ای با پدیده تولد نوزادان معتاد و مبتلا به بیماری ایدز و نیز ارائه راه حل‌هایی که از میزان هزینه ها و خطرات احتمالی برای این زنان  بکاهد تاکید کرده است. لذا زمان مصاحبه با زمان انتشار خبر تقارن نداشته و به حدود شش ماه قبل برمی گردد.
 

کد مطلب: 485558

Share/Save/Bookmark

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار