۱۰ جلد دانشنامه استان بوشهر رونمایی شد

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس حوزه هنری بوشهر ظهر یکشنبه در آئین رونمایی از دانشنامه استان بوشهر اظهار داشت: در راستای تالیف و انتشار دانشنامه استان بوشهر تلاش‌های بسیار زیادی صورت گرفته است و این تلاش‌ها ادامه دارد.

سید حسین سید زاده با اشاره به طراحی و تالیف و انتشار دانشنامه استان بوشهر در قالب ۱۱۰ جلد، اضافه کرد: پیش‌‌بینی می‌شود که این دانشنامه به ۱۵۰ جلد نیز برسد که با همکاری نویسندگان برجسته تالیف و منتشر می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به رونمایی از ۱۰ جلد این دانشنامه، خاطرنشان کرد: تاکنون از ۵۶ جلد دانشنامه استان بوشهر رونمایی شده است که هشت جلد دیگر نیز به‌زودی منتشر می‌شود و ۱۰ جلد دیگر نیز امسال منتشر خواهد شد.

سید جعفر حمیدی استاد دانشگاه و پژوهشگر بوشهری نیز در این آئین با اشاره به ظرفیت‌های بالای نویسندگان استان بوشهر، اظهار داشت: مشکلات زیادی در بخش نشر و پخش کتاب و تألیفات کشور وجود دارد که چاپ و انتشار کتاب را با مشکل روبرو کرده است.

وی با اشاره به اهالی قلم و نویسندگان و مولفین به دنبال مادیات نیستند، اضافه کرد: باید آثار نویسندگان استان بوشهر که دارای جایگاه ویژه‌ای در جهان نیز هستند شناسایی شود.

در این مراسم از ۱۰ جلد دانشنامه بوشهر رونمایی و از نویسندگان و مؤلفان آن تجلیل و قدردانی شد و همچنین علی هوشمند و عبدالکریم مشایخی از شاعران و مورخان بوشهری نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار