آبرسانی سیار به روستاهای سیل‌زده ایلام/قطع شدن آب ۶روستای ایلام

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب روستایی استان ایلام،  نورالله تيموری با بیان اینکه بر اثر وقوع سيل اواخر هفته گذشته در اين استان، شبكه آب شرب ۴۸ روستا قطع شده بود كه با تلاش نيروهای امدادی شركت تاكنون مشكلات شبكه ۴۲ روستا بر طرف و آب شرب آنها وصل شده است، اظهارداشت: تلاش اكيپ های امدادی شركت آبفار برای برقراری و وصل مجدد شبكه آب شش روستا (دو روستا در سرابله، دو روستا در دهلران و دو روستا در ايلام) بی وقفه ادامه دارد كه اميدواريم هر چه زودتر شبكه آب اين روستاها را نيز وصل كنيم.

وی با اشاره به اینکه خطوط انتقال آب اين روستاها از بستر رودخانه ها عبور كرده و سيل اخير نيز حجم آب ورودی رودخانه ها را افزايش داده لذا بايد منتظر باشيم تا از ميزان حجم آب كاسته شود تا بتوان عمليات ترميم خطوط انتقال آب را انجام دهيم و اين كار نياز به زمان دارد، افزود: نيروهای امدادی اين شركت تمام تلاش خود را انجام خواهند داد كه تا اواخر وقت امروز بتوانند با مرمت شبكه، آب شرب دو روستای ديگر را نيز وصل كنند.

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان ایلام به ادامه عملیات آبرسانی سيار با تانكر در سطح اين شش روستا تا زمان وصل شدن كامل آب شرب این روستاها اشاره کرد و تصریح کرد: این شرکت تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا آب شرب سالم و بهداشتی تمامی روستاها را تأمین کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار