سی تاک : بن افلک به عنوان کارگردان فیلم مستقل Batman معرفی شد

اگر با بازی تاک همراه بوده باشید ، حتما در جریان هستید که شایعاتی مبنی بر حضور بن افلک جهت کارگردانی فیلم جداگانه ی بتمن در فضای مجازی پخش شده بود. هم اکنون با این خبر به شما اعلام می کنیم که این شایعه به حقیقت تبدیل شده و او به زودی بر روی صندلی کارگردان می نشیند .

آخرین حضور او به عنوان شوالیه ی تاریکی در Batman vs Superman بود که در آغاز اکرانش در سینما ۱۶۶٫۱ میلیون دلار فروش داشت . با این رقم ، این فیلم در رده ی هفتم عنوان های بزرگ قرار میگیرد .

این حضور افلک توسط Kevin Tsujihara مدیر عامل برادران وارنر تایید و در کنار آن اعلام شد که استودیو تعهد دارد تا ۱۰ فلیم از روی ابرقهرمان های دی سی بسازد که یکی از آنها بتمن با هنرمندی بن افلک است .

نقش بتمن در فیلم بتمن در مقابل سوپرمن با واکنش های خیلی خوبی مواجه شد و انتظار می رفت که دوباره شاهد بازی خوب او در یک عنوان جدید باشیم .

با بسیاری از فلیم های منتهی به سال ۲۰۲۰ ، امید است که چنین موفقیتی نصیب لیگ عدالت و همچنین انتقامجویان مارول نیز شود . این دو فیلم گاهی مهم برای موفقیت فیلم بتمن محسوب می شوند .

اما هر کسی که افلک را در نقش بتمن دیده ، دیدگاه خود را نسبت به او دارد ، ولی نمی توان منکر هوش بالای او در کارگردانی شد . او چه در پشت دوربین و چه در جلوی دوربین ، می تواند آن چیزی را طرفداران از او انتظار دارند را بر آورده کند .

برای دیدن خنده دار ترین مطالب بازی ، خلاصه خبرها، مقایسه ی تصویری و کلی مطالب خوب و جذاب دیگه به کانال تلگرام بازی تاک سربزنید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار