سی تاک: نسخه های دو تا پنجم فیلم Avatar در هفت سال آینده اکران می شوند

فیلم آوارتار یکی از عنوان های سینمایی است که واقعا به یاد ماندنی بود .جیمز کامرون معمولا بر روی فیلم های خود خیلی حساسیت به خرج می دهد . این حساسیت در فیلم تایتانیک او نیز در قبل دیده شد. زمانی که کامرون در حال ساختن نسخه ی اول آواتار بود به رسانه ها اعلام کرد تکنولوژی مورد نیاز او هنوز به وجود نیامده و ساخت آن را چند سال عقب انداخت . به همین علت است که فیلم های او بسیار ناب و عالی هستند .

هم اکنون این کارگردان بزرگ بر روی دنباله ی این فیلم کار می کند ، اما متاسفانه آینده ی این فرانچایز تا حدودی نامشخص است . بعد از خوردن چند تاخیر متعدد بر روی فیلم ، فاکس اعلام کرد که حداقل ساخت ۴ سری از این فیلم را در برنامه ی خود دارد .

کامرون در CinemaCon لاس وگاس اعلام کرد که برنامه ها دارد تا Avatar 2, Avatar 3, Avatar 4  و  Avatar 5 را بسازد.

Avatar 2 اولین دنباله از این فیلم رکورددار سال ۲۰۰۹ است که در کریسمس ۲۰۱۸ اکران می شود. تا به الان هم هیچ فیلمی نتوانسته با آوارتار جیمز کامرون در باکس آفیس رقابت کند ، اما ممکن است این مسئله تغییر کند . Star Wars: Episode VIII در ماه می سال بعد عرضه می شود ، ولی دیزنی برنامه دارد تا آن را در ماه دسامبر عرضه کند. اگر این فیلم در آن زمان بتواند موفقیت بزرگی را کسب کند ، فاکس در باکس آفیس به دیزنی خواهد باخت

سویمن سری از این فیلم در کریسمس ۲۰۲۰ اکران می شود و بقیه در کریمس ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ در بر روی پرده ی نقره ای می روند .

سام وورتینگتون که در قسمت اصلی فیلم نیز بازی کرده در قبل گفته بود که از بازگشت خود به دنباله ی این فیلم و هنرنمایی در کنار زو سالدانا بسیار خوشحال است .

زمانی که Avatar در سال ۲۰۰۹ اکران شد ، به عنوان پر فروش ترنی فیلم تا به امروز شناخته شد . فروش آن نیز ۲٫۷ میلیارد دلار در سرتاسر دنیا بوده است . با توجه به تصمیم کامرون برای آوردن تکنولوژی فیلم ، مطمئنا برای سری جدید هم چنین تصمیمی گرفته شده است .

با سی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار